Į Tirkšlius Užgavėnės atėjo anksčiau

Nuotr. iš Tirkšlių kultūros centro archyvo

Tirkšlių kultūros centro iniciatyva šiemet Užgavėnės nuaidėjo sekmadienį ir sukvietė į šį miestelį visus norinčiuosius drauge išlydėti žiemą.

Geras oras, puiki pušyno aplinka, tirkšliškių kultūros centro gaspadorių kepami mieliniai blynai ir verdama skaniausia žirnių košė, Tirkšlių bendruomenės čirškinami čirviniai ir tradiciniai blynai gundė, kvietė pasivaišinti, pasidžiaugti Užgavėnių persirengėliais, iki valios pasilinksminti prisiminus, kad pavasaris – ne už kalnų.

Šventėje skambėjo Tirkšlių kultūros centro kolektyvo ir meno mėgėjų atliekamos dainos, muzika.

Nuotr. iš Tirkšlių kultūros centro archyvo
Nuotr. iš Tirkšlių kultūros centro archyvo

„Lašininio ir Kanapinio dvikova, persirengėlių šėlionėmis, linksmais šokiais, sudeginta More išvijome žiemą iš Tirkšlių! Įrodėme ir sau, ir kitiems, kad visi kartu – bendromis pastangomis, prisidedant seniūnijos komandai, aktyviai bendruomenei, galime pasiekti puikių rezultatų“, – „Santarvei“ sakė Tirkšlių kultūros centro direktorė Salomėja Macijauskienė.

Pasidžiaugusi gražiu visuotiniu Užgavėnių susiėjimu ji užsiminė ir apie galimybę Tirkšliams turėti dar vieną tradicinę kalendorinę šventę. Tuo labiau kad pirmas blynas neprisvilo! Nenuostabu, nes dėl jo paplušėjo didelis ir gerai nusiteikęs tirkšliškių būrys.

Asta ŠILAITYTĖ

P. S. O visiems kitiems Užgavėnių šventėje dalyvausiantiems rytoj tirkšliškiai ir „Santarvė“  linki skanių blynų, sveikatos numatytiems darbams įveikti ir gražaus pavasario.

Nuotr. iš Tirkšlių kultūros centro archyvo
Nuotr. iš Tirkšlių kultūros centro archyvo

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto