Į valgyklą – ir su banko kortele

Septyniolikos mokyklų valgyklose numatyta įdiegti skaitmeninį atsiskaitymą: banko kortelėmis ir elektroniniais mokinio pažymėjimais.

Ir mūsų rajono bendrojo ugdymo įstaigų valgyklose moksleiviai bus pratinami prie elektroninio atsiskaitymo. Savivaldybės taryba pritarė Finansų ministerijos iniciatyvai – septyniolikos ugdymo įstaigų valgyklose nutarta įdiegti atsiskaitymą negrynaisiais pinigais.
Svarstant projektą, iš kai kurių politikų nuskambėjo replika, kad šitaip remiami bankai, tačiau dauguma pasisakė, kad reikia palaikyti pažangą.

});

Tikimasi, kad elektroninis atsiskaitymas įstaigų vadovams padės labiau kontroliuoti valgyklose gaunamas pajamas, o tėvams – žinoti, kur vaikai išleidžia iš jų gaunamus pinigėlius.

Savo lėšų – nedaug

Sprendimo projektą politikams pristačiusi Savivaldybės administracijos Strateginio planavimo ir investicijų skyriaus vedėja Sandra Ramanauskienė informavo, kad liepos mėnesį Finansų ministerija inicijavo, o Europos socialinio fondo agentūra paskelbė kvietimą tapti partnere projekte „Atviros ekosistemos atsiskaitymams negrynaisiais pinigais bendrojo ugdymo įstaigų valgyklose kūrimas“. Jo tikslas...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto