Į vogtą automobilį – vogti degalai

Su vogtu automobiliu atvažiavęs vairuotojas įsipylė degalų už 200 litų – juos taip pat pavogė. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vienu sykiu vagišiai įvykdė du nusikaltimus. Paskutinę sausio naktį jie pagrobė daugiabučio namo kieme paliktą automobilį, nuvažiavo į degalinę, įsipylė degalų ir paspruko nesusimokėję.

Pusę aštuonių ryto 39-erių metų Taikos gatvės gyventoja pamatė, kad dingo šios gatvės ketvirtojo namo kieme, nesaugomoje aikštelėje, nakčiai paliktas automobilis „Renault 19“. Pirminiais policijos duomenimis, mašinoje signalizacijos nebuvo, nuostolius mažeikiškė įvertino dviem tūkstančiais litų.
Tą patį rytą į pareigūnus dėl kuro vagystės kreipėsi ir UAB „Baltic petroleum“ degalinės, esančios Užežerės kaime (Sedos seniūnija), vadovė. Ji informavo, kad prieš pusę aštuonių ryto į degalinę atvažiavo automobilis „Renault“, iš jo išlipęs vyriškis prisipylė į baką 95-os markės benzino už 198 litus ir nesumokėjęs pinigų išvažiavo.
Kriminalistai, patikrinę degalinės vaizdo kamerų įrašus, nustatė, kad į degalinę buvo atvažiuota Taikos gatvėje pavogtu automobiliu. Įtariamojo ieškoma, o policijos komisariate pradėti iškart du ikiteisminiai tyrimai dėl mašinos ir kuro vagysčių.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto