Idėja „Labas, kaimynėli!“ – bendravimui ir geriems darbams

Gerai padirbėjus, smagiai pabendravus, galima pasidžiaugti bendros veiklos rezultatais... Dovydo Baublio nuotr.

Advento vakaras – kaip tik kaimyniškam pasisėdėjimui. Idėja suvienyti bendruomenes gimė vien todėl, kad iš kasdienybės gyvąjį bendravimą stumia išmaniosios technologijos. Pamažu ateina laikas, kai pamatę kaimyną nežinosime, ką jam pasakyti, o apie pokalbį prie kavos puodelio greit galėsime pamiršti.

Mes esame įvairaus amžiaus draugai, kažkada netyčia susitikę gatvėje, – visiškai netikėtai. Šiandien mes turime tikslą – suvienyti artimąsias kaimo bendruomenes bendroms veikloms, gyvam pokalbiui, smagiam vakarojimui su daina prie arbatos puodelio.
Mūsų idėja „Labas, kaimynėli!“ startavo šio ketvirtadieno vakarą Renavo dvaro svirne. Pavakaroti susirinko kaimynai iš Bugenių, Renavo ir Mažeikių. Vakaro tikslas buvo sukurti ir pagaminti Kalėdinius atvirukus Plinkšių senelių namų gyventojams.
Susėdę rateliu patys darėme atvirukus, rašėme Kalėdinį pasveikinimą dar nepažįstamam draugui, kalbėjomės, gėrėme arbatą su kalėdiniais desertais ir advento užkandžiais (pačių pagamintais), dainavome, kūrėme planus ateičiai – kitam vakarojimui.
Mieli kaimynai, laukite, mes būtinai pas jus užsuksime, nepravažiuosime nė vieno!

Gerai padirbėjus, smagiai pabendravus, galima pasidžiaugti bendros veiklos rezultatais... Dovydo Baublio nuotr.

Jolita BUTKIENĖ

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto