Iki prizininkų pakylos pritrūko tik žingsnio

Jauniesiems „FK Atmosferos“ (raudona apranga) futbolininkams namų sienos nepadėjo – abi komandos užėmė ketvirtąsias vietas. Nuotrauka iš klubo archyvo

Asociacija „FK Atmosfera“ tęsia savo tradicijas – metų sandūroje pradeda futbolo turnyrų maratoną.

Liko ketvirti

„Futbolo turnyrai bus organizuojami visoms aštuonioms klubo auklėtinių amžiaus grupėms. Kiekviename turnyre dalyvaus po aštuonias komandas, tad per vieną dieną bus sužaista daug rungtynių, susirinks būrys mažųjų futbolininkų, bus daug puikių emocijų“, – prieš turnyrų pradžią minėjo „FK Atmosferos“ prezidentas Nerijus Gudaitis.
Jau įvykusiuose dviejuose turnyruose, kuriuose rungtyniavo vienuolikmečiai ir dvylikmečiai, Mažeikių klubo auklėtiniams tarp prizininkų įsiterpti nepavyko – tiek vieni, tiek ir kiti N. Gudaičio treniruojami jaunieji futbolininkai užėmė ketvirtąsias vietas.
Tarp vienuolikmečių turnyro taurę iškovojo Kretingos sportininkai, kurie aplenkė Akmenės sporto centro futbolininkus, o sekmadienį dvylikmečių grupėje triumfavo akmeniškiai, palikę už nugaros Kretingos atstovus.

Tikslas – futbolo populiarinimas

Kaip informavo klubo vadovai, turnyrų tikslas – praktinis auklėtinių lavinimas, bendravimas su kitais sporto klubais ir, žinoma, futbolo populiarinimas tarp vaikų.
„Tokius turnyrus organizuoti yra būtina – juk jeigu tu nekviesi į svečius, tai ir tavo komandų niekas nekvies į draugiškus turnyrus. Tikimės, kad šį turnyrų maratoną pavyks užbaigti jau kitų metų sausį. Be to, tai ne vienintelės varžybos – šiomis dienomis į turnyrus kituose miestuose kviečiami ir mūsų klubo, ir Mažeikių sporto mokyklos futbolininkai“, – sakė klubo prezidentas.
Šį šeštadienį Sporto komplekso salėje dėl prizų rungsis patys jauniausi klubo sportininkai – septynmečiai, treniruojami Antano Bulošo.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto