Iki tragedijos geležinkelio pervažoje – vos akimirka

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Šį šeštadienį mažeikiškė gali laikyti savo antruoju gimtadieniu – tik akimirkos lėmė, kad vadinamoje Viekšnių pervažoje traukinys neužkliudė garbaus amžiaus moters.

Apie pusę dešimtos ryto specialiosios tarnybos gavo pranešimą – geležinkelio pervažoje prie Viekšnių, Laisvės ir Geležinkelio gatvių sankryžos šilumvežis traumavo moterį.
Į įvyko vietą atskubėjusių pareigūnų ir medikų pagalbos neprireikė – moteris buvo sveika, nukentėjo tik jos turtas – prie dviračio prikabintas vežimėlis.
Kaip „Santarvei“ pasakojo įvykio liudytojai, iki nelaimės trūko tik akimirkos – moteris varėsi dviratį su prikabintu vėžimėliu, o nuo geležinkelio stoties šilumvežis tempė cisternas.
Nors šilumvežio mašinistas dviratininkei signalizavo jau iš tolo, tačiau mažeikiškė nekreipė dėmesio ir bandė pravažiuoti perėją prieš pat sunkiasvorę transporto priemonę. Laimei, šilumvežis kliudė ir sumaitojo tik vežimėlį, moteris atsipirko išgąsčiu.
Nelaimių šioje pervažoje netrūksta: čia 2016 metais esančioje perėjoje, žuvo 52-ejų metų vyras. Pasak liudininkų, žmogus kalbėjo telefonu ir nekreipė dėmesio į jam signalizuojantį traukinį.

6 Atsakymai į “Iki tragedijos geležinkelio pervažoje – vos akimirka”

 1. Artūras parašė:

  Ėjau tą rytą pro pervažą. ausinukai ausyse, bet PUIKIAI mačiau, kad ėmė mirksėti pervažų šviesoforai ir užsidarė šlagbaumai. Mašinos sustojo. Stabtelėjau ir aš, bet pamatęs, kad traukinys tik prie stoties dar- praėjau. Kaip žinia, kai šlagbaumai užsidaro, pasidaro laisva vieta gatvėje. Ta boba ir pasinaudojo tuom. Ne per pėsčiųjų taką, tiesiai per gatvę patraukė su savo vežimu. O paskiau ajajaji… negirdėjau. Ką ta glušė negirdėjo? Aš per ausinukus pakraupęs nuo vaizdo viską girdėjau. Boba tik kvietkas susirinko ir valio. O ką turėjo patirt geležinkelio mašinistas staigiai stabdydamas traukinį? Nesuprantu žmonių bukumo…

 2. nunu parašė:

  ONĖ pasiskaityk ar privalo su salmais ir lėmenem važinėt, tada tik tratėk.

 3. nu taip parašė:

  galejo ir nudauzt,jei buka yra…

 4. Onė- parašė:

  Nuo glušumo vaistų nėra: ėjo, eina ir eis, nes jiems atrodo, kad patys svarbiausi. Babulytei baudą tokią kaip ir vairuotojui – kirtus geležinkelio pervažą, daugiau ir ji, ir jos draugės taip nedarys. Mūsų policija baudžia tik vairuotojus. Dviratininkai važinėja kaip nori; be liemenių, be šalmų, ypač vaikai, pėstieji vaikšto kaip jiems patogu. BET VA VAIRUOJOJAS – JĮ BŪTINA VISADA IR VISUR BAUSTI.

 5. Barbora parašė:

  Reikia dar dvieju pesciuju tiltu (tik būtinai su liftais).Ir visos problemos issprestos.

 6. Kardas parašė:

  Na, pinigu plovejai ir vagys, ka dabar darysit? Statysit dar viena “labai rekalinga“ viaduka, ar visai uzdrausit pestute kirsti gelezinkeli?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto