Imamasi priemonių prieš rusų propagandą televizijoje

Premjeras Algirdas Butkevičius pripažino, kad imamasi priemonių, siekiant užkirsti kelia rusų propagandai per televiziją, tačiau to nedetalizuoja.
„Taip, šituo klausimu dirbama, bet tikrai viešai apie tai šiuo metu mes nekalbame“, – trečiadienį Vyriausybėje sakė Premjeras.
Kaip skelbia žiniasklaida, Latvijos ministrai yra pasiruošę palaikyti lėšų skyrimą bendram Baltijos šalių televizijos kanalui rusų kalba.
Kaip buvo pranešta, apie idėją sukurti vieningą Baltijos televizijos kanalą rusų kalba balandžio 4 d. pareiškė Latvijos televizijos (LTV) valdybos pirmininkas Ivaras Beltė. Jo teigimu, tokio kanalo turinį sudarytų naujienų laidos bei ukrainietiški ir rusiški serialai „be propagandos“.
Apklausų duomenimis, asmenys, žiūrintys rusų kanalus, linkę tikėti rusų propaganda.

5 Atsakymai į “Imamasi priemonių prieš rusų propagandą televizijoje”

 1. Jonis parašė:

  Kas tai per valstybe jeigu bijo savo istorijos ?Jeigu uz zenkleli su pjautuvu ir kuju gali pasodint?Kas tai per panatai jeigu toks dalykas gali juos isjudint ?Kazkam tai buvo blogai tarybiniais laikais kazkam tai gerai ,ir ka dabar visiems gimimo liudijimus sudegint nes ten tarybinis herbas tik propiesorius ir tarybiniais laikais propiesorius ir siais su personaliniu loviu sau ir savo giminei,rusiski kavalai skleidzia propoganda ir mela tik lietuviski tik gryna tiesa ,ai biski ta teisybe pakoreguota kad zmones nepamatytu kas jiems nereikia ,ir dar musu valdziazmogiai peikia Lukosenka taigi kur jusu deklaruojama demokratija ,zodzio laisve ir t.t. Tik zodziai …Vienas nusmurgelis i kupra susimetes drabstos seilem i kitaip manancius kita vis dejuoja kad laikas apkasus kast nes ryt popiet ruskiai puls

 2. Tadas parašė:

  Gyvename Lietuvoje, o kas antras TV kanalas rusų kalba. Matome angliškai, vokiškai, lenkiškai ,ukrainietiškai, bet niekada miesto gatvėse nesutinku nei anglų, nei vokiečių, nei lenkų, nei ukrainiečių, nei rusų. Tie,kurie gimė ir augo šiek tiek šiauriau Mažeikių, supranta ir moka latviškai, bet TV kanalo latvių kalba nė vieno. Geriau lenkų kalba, geriau rusų…

 3. ina parašė:

  O tai lietuviu kanalai ne propaganda rodo? Tik ivairiu nuomoniu zinojimas, ivairiu informacijos saltiniu lyginimas duoda teisinga vaizda. Zmones nera kvaili, jie viska supranta. Mane domina irgi klausimas del kabelines televizijos. Esame Roventos klijentai. NTV ir Rosija kanalus atjunge, o kodel nieko nera ijungta i ju vieta? Reikalaujame LYGIAVERCIU rusisku kanalu, uz tai mes mokame pinigus. Man asmeniskai nusispjauti ant musu valdziazmogiu cenzuros, as galiu ir internete ziureti isjungtus kanalus, bet jeigu mes mokame pinigus, bukite malonus, suteikite KOKYBISKA paslauga!

 4. Inga parašė:

  Tik per rusiškus kanalus galima kai ko padoraus pamatyti. Lietuviški kanalai rodo tik sexą, mordobojų ir moterų prievartavimus. Ir pagrindiniai žiūrovai yra vaikai iki 16 metų.

 5. LK parašė:

  Keistai atrodo, man tai kvepia tuo, kad Lietuvos gyventojai yra izoliuojami nuo informacijos. Jaučiuosi kaip uždaryta tarp keturių sienų. Ar tai nepažeidžia žmogaus teisių?Taip pat vartotojų teisių? Juk Lietuvos televizijų laidas aš galiu ir taip matyti. Man nereikia sudaryti sutarties su kabeline-regionine televizija. O ją sudariau tam,kad matyčiau RTR ir NTV kanalus. Ar nėra žlugdomas kabelinių televizijų verslas ir siekiama, kad gyventojai jų atsisakytų ir pereitų į Viasatą, nes pastaroji kompanija transliuoja šiuos kanalaus. Kas tai? Kažkieno asmeninių tikslų siekimas, r noras izoliuoti Lietuvos gyventojus nuo išorinės informacijos, ar demokratijos žlugimo pradžia, kai valstybės vyrai nusprendžia ką lietuviui žiūrėti, o ko nežiūrėti? Tai jau diktatūra ,o ne laisvė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto