Įmonė nukentėjo nuo sukčių

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikiuose registruota įmonė nukentėjo nuo sukčių – jiems pervedė didelę pinigų sumą. Policijos pareigūnai įspėja, kad internetinių sukčiavimo atvejų skaičius vis didėja, todėl tiek įmones, tiek privačius asmenis ragina būti atidžius.
Trečiadienio rytą Mažeikių rajono policijos komisariate gautas mūsų rajone registruotos įmonės pranešimas apie sukčių ataką. Įmonės atstovai pranešė, kad antradienį įmonė elektroniniu paštu gavo suklastotus užsienio partnerių sąskaitos rekvizitus ir į juose nurodytą sąskaitą užsienio banke pervedė 185 505 eurus.
Policijos pareigūnai pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl sukčiavimo įgyjant didelės vertės turtą, už tai baudžiama laisvės atėmimu iki aštuonerių metų. Mažeikių rajone tokio pobūdžio nusikalstama veika yra jau antroji šiais metais.
Tą pačią dieną į Telšių apskrities vyriausiąjį policijos komisariatą dėl sukčiavimo kreipėsi ir 54-erių metų moteris. Ji pareigūnams pranešė, kad į tris skirtingas užsienio bankų sąskaitas už prekes, kurių negavo, pervedė 15 000 eurų.
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto