„Ingman“ ledų verslą įsigijo „Unilever“

Kompanijos „Univeler“ atstovų teigimu, „Ingman“ ledų gamyklose gaminami ledai yra pripažinti ir mėgstami vartotojų, jų prekiniai ženklai tinka prie kompanijos turimų prekinių ženklų. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ledų gamyklą Mažeikiuose valdančią bendrovę „Ingman Ice Cream“ nusipirko vartojimo prekių milžinė „Unilever“.
Vietos verslininkų teigimu, įvykęs sandoris mažeikiškių nepalies – darbo tik padaugės.

Kompanijos „Unilever“ komunikacijos direktorė Lenkijai ir Baltijos šalims Anna Kozerska pranešė, kad antradienį patvirtino baigusi bendrovės „Ingman Ice Cream“ įsigijimo procesą.
Konkurencijos tarybos atstovė Palmira Kvietkauskienė informavo, kad „Unilever“ nupirko 100 proc. ledų gamintojos akcijų.
Pranešime spaudai sakoma, kad „Ingman Ice Cream“ tęs veiklą, kaip ir anksčiau, bendrovei vadovaus Peter Ingman. Tuo tarpu vadovų komandos gilinsis į savo verslo sritis, procesus bei kaip geriausia bendradarbiauti ateityje.
„Ingman Ice Cream“ turi apie 700 darbuotojų; kompanija valdo keturias ledų gamyklas Sibbo (Suomija), Ahus (Švedija), Mažeikiuose (Lietuva) ir Gomelyje (Baltarusija).
Mažeikiuose įsikūrusios kompanijos „Ingman ledai“ generalinis direktorius Virgilijus Radvilas „Santarvei“ sakė, kad darbuotojai su įmonės pardavimu supažindinti.
„Žmonės reaguoja ramiai. Darbuotojų nebus atleista, atvirkščiai, darbo tik padaugės,“ – situaciją kolektyve apibūdino vadovas.
2010 metais „Ingman Ice Cream“ prekiniai ženklai pasiekė 70 mln. eurų metinę apyvartą.
Kompanija „Unilever“ yra daugelio prekių ženklų, tokių kaip „Dove“, „Lipton“ ir kitų, savininkė.
Joje dirba apie 167 tūkst. darbuotojų daugiau nei šimte pasaulio šalių, bendrovės metinė apyvarta 2010 metais siekė 44,3 mlrd. eurų (152,3 mlrd. Lt).

2 Atsakymai į “„Ingman“ ledų verslą įsigijo „Unilever“”

  1. exsiuke parašė:

    gausit,gausit,ne neabejokit:-)) kupra senatveje ir nelaikancia turinio slapimo pusle,o ne pinigu sociai senatvei:-((( visi velniai,visi kuproti,o pavadinimus juk galima keist kasdien,cia daug proto nereikia…

  2. x x x parašė:

    pagaliau gal pradesim dirbti iprastu rezimu,gal normalia alga gales gauti

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto