Įprastame darže – neįprastas agurkas

Karolinos keistos formos agurkas. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Į redakciją keistos formos agurką atnešusi dešimtmetė Kušlėnų kaimo gyventoja Karolina Budreckytė tvirtino, kad tai pirmas toks jos radinys. Nors pati mergaitė ir nemėgsta kapstytis darže, jai patinka daržo gėrybės.

Dešimtmetė kušlėniškė K. Budreckytė nustebino savo drąsa – pamačiusi neseniai laikraštyje išspausdintų įdomios formos pomidorų nuotraukas, mergaitė pamanė, kad skaitytojams bus įdomu pamatyti ir kitą neįprastą daržovę – jų darže išaugusį agurką, kuris primena iškelto nykščio gestą.
Pasak kušlėniškės, šį keistos formos agurką šalia namų esančiame darže rado jos senelis. Iki šiol įdomių formų daržovių šeima nebuvo aptikusi.
Karolina pasakojo, kad daržus turi ir jos tėvai, ir seneliai, ir nors pati mėgsta gamtos gėrybes, nėra entuziastinga daržo prižiūrėtoja.
Be agurkų, Karolinos namiškiai augina tradicines daržoves: žirnius, pupas, morkas, pomidorus ir net moliūgus.

Rytis SAVICKIS

„Santarvė“ laukia ir kitų gamtos išdaigų ar išskirtinio dydžio derliaus nuotraukų. Fotografuokite, siųskite nuotraukas el. paštu info@santarve.lt arba atneškite į redakciją V. Burbos g. 6. Įdomiausių nuotraukų autoriai rudens šventėje „Bobų vasara 2012“ bus apdovanoti prizais.

2 Atsakymai į “Įprastame darže – neįprastas agurkas”

  1. che:) parašė:

    kaip vibratorius su klitorio stimuliatorium ;)

  2. Stas parašė:

    Oj Karolina, žiūriu ir netikiu, kaip tu mano agurką pagavai… Aš tokį pat išauginau savo darže Viekšniuose :)))) ir nufotkinau, tik nespėjau nusiųst…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto