Ir besniegę žiemą kelių ir šaligatvių priežiūra neatpigo

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Gausiau pasnigus daugiau darbo atsirado ir kelius bei šaligatvius prižiūrinčioms tarnyboms. Nors šių metų žiema ir lepino neįprastai šiltais orais, tačiau Mažeikių miesto šaligatviams valyti ir barstyti praėjusių metų gruodžio mėnesį buvo išleista daugiau pinigų nei 2013-aisiais per tą patį laikotarpį.

Miesto seniūno Šarūno Armono teigimu, tam įtakos galėjo turėti staigūs oro temperatūros svyravimai, kuomet per parą ji pasikeičia kelis kartus – nuo snigimo ir minusinės temperatūros iki  lijundros ir teigiamos temperatūros. Tokiais atvejais tekę šaligatvius valyti ir barstyti per dieną net kelis kartus, o tai ir padidinę išlaidas.
Panašios nuomonės yra miesto gatves prižiūrinčios įmonės „Mažeikių komunalinis ūkis“ atstovai – šiek tiek išlaidos sumažėjo tik dėl sniego stumdymo, tačiau barstymui išleidžiama tiek pat, kiek ir ankstesniais žiemos sezonais.

Plačiau apie šaligatvių ir kelių priežiūrą skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Ir besniegę žiemą kelių ir šaligatvių priežiūra neatpigo”

  1. Plesikai parašė:

    Visuotinis vogimas, vagia valdzia, vagia ir visi likusieji. Kas katra aplenks? O del kontroles, tai kokia kontrole begali buti visuotinio plesimo laiku? Supuves lietuviskas kapitalizmas.

  2. K parašė:

    Nu nesamones raso

  3. Vardas (privalomas) parašė:

    Man labai įdomu kurių gatvių šaligatviai valomi ir ar iš vis valomos.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto