Ir mažeikiškiai kviečiami dalyvauti konkurse „Mes – bendruomenė“

Mažeikių krašto bendruomenėms buvo pristatytas joms skirtas naujas konkursas „Mes – bendruomenė“. Paraiškas galima teikti iki liepos pirmos dienos.

Atrinks tris projektus

Konkursą organizuoja „Maxima LT“ drauge su projekto partneriais – šalies Socialinės apsaugos ir darbo ministerija bei  Nevyriausybinių organizacijų informacijos ir paramos centru.
Konkursu siekiama skatinti bendruomenių ir gyventojų aktyvumą bei iniciatyvumą sprendžiant juos supančios aplinkos problemas.
Jame gali dalyvauti ir paraiškas teikti į vietos bendruomenių gerovės kūrimą orientuotos, ne pelno siekiančios organizacijos, registruotos kaip asociacija, daugiabučių gyvenamųjų namų ar kitos paskirties pastatų savininkų bendrija arba sodininkų bendrija, veikiančios ne mažiau kaip dvejus metus ir turinčios paramos gavėjo statusą.
Tris geriausius projektus planuojama išrinkti iki šių metų rugpjūčio 15 dienos. Jiems įgyvendinti „Maxima LT“ skirs po 5, 10 ir 15 tūkstančių eurų.

Numatyti prioritetai

Šalies bendruomenės, norinčios dalyvauti konkurse, iki liepos 1 d. gali siųsti paraiškas, pristatydamos projektus, kaip pagerinti konkrečios bendruomenės, kurioje veikia organizacija, gyvenimą.
Iki rugpjūčio 15 dienos bus paskelbtos trys projekto kriterijus ir idėją labiausiai atitinkančios paraiškos, kurioms bus skirtas finansavimas.
„Prioritetai bus teikiami etnografinių regionų vertybes puoselėjantiems, švietimo, sveikos gyvensenos ir sveikatinimo, infrastruktūros gerinimo projektams“, – informavo Renata Saulytė,
„Maxima LT“ komunikacijos vadovė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto