Ir mažeikiškiai rašė Nacionalinį diktantą

Sigito STRAZDAUSKO nuotrauka

Šeštadienį visoje Lietuvoje buvo rašomas jau tradiciniu tapęs Nacionalinis diktantas. Rašytojos Lauros Sintijos Černiauskaitės tekstą „Pokalbis“ skaitė LRT televizijos žinių vedėjas Marijus Žiedas.
Diktantas buvo rašomas visose Lietuvos savivaldybėse, bibliotekose, mokyklose ir Lietuvos ambasadose užsienyje.  Aštuntajame Nacionaliniame diktante šiemet dalyvavo ir 23 mažeikiškiai.
Kaip ir pernai, diktantą buvo galima rašyti namuose ir išsiųsti organizatoriams paštu iki vasario 23 dienos imtinai. Rašiusieji savarankiškai negalės konkuruoti dėl raštingiausiojo titulo.
Nacionalinio diktanto finalas bus rengiamas Vilniuje balandžio mėnesį. Finalo dalyvius atrinks lietuvių kalbos ekspertų komisija.

6 Atsakymai į “Ir mažeikiškiai rašė Nacionalinį diktantą”

 1. to Jo parašė:

  Nešūkaukit. Tai labai nekultūringa. Nacionalinis diktantas rašomas tam, kad kiekvienas galėtų pasitikrinti savo raštingumą.

 2. ... parašė:

  Atsakau: “Santarvės” puslapyje iš tiesų buvo straipsnio anotacijos pavadinimas “Ir mažeikiškiai rašė nacionalinį egzaminą”. Todėl ir “įgėliau”:))) Ir dar. Palyginkit kada komentarai rašyti (laiko atžvilgiu):))) Mažiau pykčio ir pagiežos:)))

 3. Vardas (privalomas) parašė:

  Klausimai parodo , kokie “buki” kai kurie mažeikiečiai. Apie nacionalinį diktantą apstu informacijos visur..

 4. Jo parašė:

  KOKIU TIKSLU JIS RASOMAS,KAS GALI PAAISKINTI

 5. Ona parašė:

  idomu,kur reiktu kreiptis ,noprint rasyti?

 6. ... parašė:

  Tai rašė nacionalinį diktantą ar egzaminą?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*