Ir mažeikiškiai tikrinosi istorijos žinias

Antradienį visoje šalyje organizuotas pirmasis nacionalinis konkursas „Lietuvos istorijos žinovas“, skirtas Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimo jubiliejui paminėti. Jame istorijos žinias pasitikrino ir kelių Mažeikių mokyklų moksleiviai.

Konkursu buvo siekiama prasmingai paminėti Lietuvos Nepriklausomybės atkūrimą, ugdyti nuostatą, kad kiekvienas turi gerai žinoti ir suprasti savo tautos istoriją, stiprinti tapatumo ir pasididžiavimo jausmą savo valstybe, skatinti visuomenės bendruomeniškumą, puoselėti savo krašto tradicijų išugdytas dvasines vertybes.
Lietuvos istorijos mokytojų asociacijos ir jos partnerių surengtas konkursas, preliminariais duomenimis, sulaukė per 32 tūkst. dalyvių.
Pažymima, jog konkursas buvo skirtas ne tik 5–12 klasių moksleiviams, bet gyventojams bei Lietuvos išeiviams.

Plačiau skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Ir mažeikiškiai tikrinosi istorijos žinias”

  1. Jonas parašė:

    Tu supistas ,žemaiti,kokius istorijos mokslus esi baigęs, kad čia nesąmones tauziji, nesantaiką kurstai.Tu geriau pasižiūrėk ,kaip balsuoja Žemaitija? Gėda prieš likusią Lietuvą

  2. žemaitis parašė:

    jeigu ne mes,vilna rokuotomės lėnkėška,memelis vuokėška.mūsų dieka Lietuva iš vėsa yr. tik abydna,kad tas piderasts mindaugs mumis už karūna kryžiuočiams pardavė.šungrybė amerėkuonams mumis pardoud ėr neklaus,ku mes galvuojam.kas panaše galvuo,uždiekėt +,kas kėtep -. buto gera,kad er kėtė išsakyto savo nuomonė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto