Ir mažeikiškių laukia antras rinkimų turas

Kęstutis Bartkevičius ir Lina Rimkienė. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Mažeikių rinkimų apygardoje per rinkimus į Seimą triumfavo „tvarkietis“ dabartinis Seimo narys Kęstutis Bartkevičius ir konservatorė Savivaldybės tarybos opozicijos lyderė Lina Rimkienė.
Kandidatus į Seimą skiria vos septyni balsai.

Už šiuos politikus balsavo kas ketvirtas rinkimuose dalyvavęs rinkėjas.
Sėkmingi šie rinkimai buvo ir jokiuose debatuose nedalyvavusiam Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos atstovui, Savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotojui Eimantui Salatkai.
Socialdemokratė vicemerė Irena Macijauskienė liko ketvirta.
Akmenės-Mažeikių rinkimų apygardoje, kurioje varžėsi ir trys mažeikiškiai politikai, į antrąjį turą išėjo Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai atstovaujantis akmeniškis ūkininkas Valius Ąžuolas ir socialdemokratas Akmenės savivaldybės mero patarėjas Tomas Martinaitis.

Plačiau apie rinkimų rezultatus skaitykite „Santarvės“ laikraštyje.

136 Atsakymai į “Ir mažeikiškių laukia antras rinkimų turas”

 1. To Ne konservatoriu kandidatams parašė:

  O ko tu nori? Apsispresk ar nori gyvent kaip Rusijoje,ar kaip Vakaru Europoje. ES paramos turbut nori,nors nezinai kaip tave ta parama pasiekia.Jei jos negautu Lietuva,tai ir Bartkeviciaus partija i Seima nesiverztu.Tiems pabegeliams neidomus nei tu,nei Lietuva.Tik pabegeliai idomus tai partija,nes jais gasdindama naivius zmones gauna ju palanku ir taip patenka prie lovio.Ju vadas Mazuronis matydamas savo politikos absurdiskuma,net rinkimuose nedalyvauja,nes Europos parlamente jam moka daugiau nei moketu Seime Lietuvoje. Visiems siulau paimti bent ekonomikos abecele ir skaityt kol suprasite,kitaip jos ant jusu galvu kol sulusite visai.

 2. Ne konservatoriu kandidatams parašė:

  UZ VALSTIECIUS IR JU IDEJAS!!!!!

  As nenoriu geju paradu ju santuoku iteisinimu,nenoriu ju propagandos mokyklose cia Gabrieliaus vertybes.Nenoriu atbegeliu Kubilius Ziniu radijuje kalbejo per mazai sutikom priimti atbegeliu.Nenoriu SGD terminalu pastatytu apsorose kurie nesa nuostolius Lietuvos verslui ir zmonems.Nenoriu kasdieniu gasdinimu rusai puola reikia pirkti tankus nors dalis Tautos dorai pavalgyti neturi uz ka nusipirkti.Ir draugu amerikonu kurie iesko sau naudos o ne Lietuviu Tautai .

  Bartkeviciaus partija sako ne atbegeliams ,ne geju santuokoms.Kuo maziau konservatoriu atstovu bus seime tuo stipresni bus valstieciai!

 3. Kodel balsuosiu uz Bartkeviciu parašė:

  Pokiciu nebus kada konservatoriu garbes pirmininkas V.Landsbergis is didziulio bokalo rinkimu nakti geria alu o konservatoriai kalba apie kova su alhokolizmu.Ar reikalingi tokie koalicijos partneriai Valstieciams? Rinksit konservatorius matysit ju nesiskaitima su tauta beribe arogancija ir kvailus Lietuvos valstybe i nuostolius o tauta i skurda priimamus istatimus!Senelio proteguojamas anukas nieko nera nuveikes tik visur su senelio proteze prastumtas .Tegul Lietuva valdo Valstieciai nauja sviezi jega o ne viena kalbantis, o kita darantis, kaip ir ponas rinkimu nakti geres alu .Balsavimas uz Bartkeviciu yra pasakimas NE koncervatoriams!NE Wiljamsams! NE Kubiliui!NE Juknevicienes gasdinimui ateis rusai!NE brangiam skolinimuisi pinigu is JAV!Galu gale NE karui !!!!

 4. Pagooglinkit tautieciai geras straipsnis parašė:

  Dar vienos konservatorių vyriausybės Lietuva tiesiog nebepakels

 5. To Liepa parašė:

  O jus galvojat, kad rimkienes galimybes seime sumazes? Tarybos nare daugiau gali nei seimo?

 6. Liepa parašė:

  Kaip matyti pagal daugumą komentatorių L.Rimkienė dirba labai gerai ir dirba tik savo miesto ir gyventojų labui, todėl stengsiuosi kad ji liktų ten ,kur labiausiai ji reikalinga, t.y. savame mieste tarp savų žmonių . Kaip sakant, ,, visada tavo pusėje“ , todėl pasistengsiu prisidėti prie to , kad K.Bartkevičius dar negrįžtų į tuos Mažeikius. Tikiu, kad L.Rimkienė dar ką nors gera padarys dėl dujų, vandens , šilumos ir atliekų tvarkymo , jų kainų mažinimo?

 7. Pilietė parašė:

  Ah tie lietuviai, viską mato tik blogai, jau jei ką gero nuveiki, tai jau niekada nepasrtebės. Be to kas mums iš tų seimųnų, kurie yra ne iš mūsų krašto, viską temps į savo pusę, o Mažeikiai taip ir liks provincija, kaip bebūtų vistiek geriau seime turėti kuo daugiau savo kraštiečių ir priversti juos drbti, o tai tai jau galime vietoj to , kad dejuoti, kad niekas nesikeičia. Jei nori pakeisti turi ir pats prisidėti, o ne eikvoti savo energiją zyzimams…

 8. kapsakant parašė:

  Blogiau uzh durniu yra durnius su iniciatyva.

 9. blaivus parašė:

  blaiviai mąstant, tai liaudžiai jokio skirtumo kas laimės, o kas pralaimės. Kaip žinia, niekas negerėja. Kandidatams,be abejo, tai turi didelę reikšmę-papuls prie auksinio lovio ar ne.

 10. Komentatorius parašė:

  Aš niekaip nesuprantu, kiek reikia būti kvailam, ar desperatiškai įsikinusiam į šansą laimėti rinkimus, jei net ir po akivaizdžių faiktų, jog partija papirkinėjo rinkėjus, vis tiek likti joje. Akiaizdesnio pasityčiojimo iš žmonių nebūtų galima sugalvoti. Top3: ex vadovas kyšininkavo; partinis dukart nužudė; partija papirkinėja žmones, yra sulaukytų. Ir tos partijos narys keliaus į Seimą nuo Mažeikių. Labai geras atsiliepimas apie miestą.

 11. siaip to Faktistas parašė:

  …….“Sėkmės jūsų sunkiame, bet bereikšmiu darbu“…. O tamsta pats supratai, ka cia skelei? Mano 7 metu dukra, aiskiau sakinius formuluoja…

 12. Faktistas parašė:

  Kandidatė L. Rimkienė moka užtikrintai meluoti ir kvailinti oponentus. Kaip ji gražiai “ sutvarkė“ Mažeikiuose socialdemokratų partiją. Kituose seimo rinkimuose socialdemokratai turėtų nekelti per jauną kandidatę kaip dabar. Tiktų – patyręs, viską žinantis, dar matantis bei nieko padaryti negalintis 80 metų amžiaus kandidatas. Sėkmės jūsų sunkiame, bet bereikšmiu darbu.

 13. realistas parašė:

  Tokios desperacijos ir konvulsijų nepamenu per jokius rinkimus – kai kurie komentatoriai akivaizdžiai bando nuneigti tokius dalykus, kurie net aklą priverstų praregėti – NEBĖRA Pakso partijos ir jos atstovai Seime dabar tinkami tik kėdėms ŠLIFUOTI, todėl, blaiviai mąstant, kito pasirinkimo kaip LINA RIMKIENĖ MAŽEIKIAI NETURI.

 14. ? parašė:

  Pasakius A, reiktų pasakyti ir B. Kokios firmos buvo samdomos realizuoti pritrauktus pinigus? Iš kur buvo perkamos statybinės medžiagos?

 15. aisku parašė:

  mazeikieciai neapsigaukite balsuokite uz rimtos chebros atstova,kuria visi puola,neleidzia dirbt zmonems,samokslo teorijas rezga,perka balsus.Butu doras zmogus,tai nusisalintu nuo tokiu veikeju.Sustabdytu naryste arba visai iseitu ir ziurek dar sansu laimet prisidetu.Bet negali isduoti draugu,reiskia pritaria tu draugu darbams.

 16. to As parašė:

  Na, jums neprivaloma jos mylėti. Tą pareigą puikiai atlieka jos šeima. O jums tereikia įjungti mąstymą ir rinkti atsakingai pagal nuopelnus, o ne pagal šypseną ir akių blizgesį.

 17. As parašė:

  Kaip ten bebūtų su TT partija, jūsų garbinamos kandidatės tai patrauklesne nepadaro.

 18. :) parašė:

  Kažin ar Kęstutis Mažeikiuose nedarė panašių akcijų kaip kolega Komskis? :)) Didelis šesėlis krenta, vargu ar reikia tokių sukčių partijos Seime..

 19. Brolis parašė:

  Čia kuriam grasino Rimkienė teismais , jei jau esi toks ar tokia drąsus paistydamas visokius niekus ir bjaurybes apie žmogų tai ateik tiesiai ir pasakyk į akis , o ne malk š… , o Pono Bartkevičiaus partija TT galutinai parodė kas jie per veikėjai .

 20. Liepto galas parašė:

  Po įtarimų balsų pirkimu Šilutėje gali būti keliamas klausimas dėl viso „tvarkiečių“ sąrašo. Bartkevičiau, tokia karma

 21. Jo parašė:

  Na kad rimkienes gynejai ar pati grasintu zmogui teismais uz issakyta nuomone apie ja jos gyvenima jos darbus. Na baisu.jug rimkiene viesas zmogus, pati zino kur lenda, kad rinkejai ar ne turi reise issakyt ar apsviest nezinanccius kas per zmogus. Kuri renkame.koki gyvenima gyvena laisva, begediska, savanaudiska ar grobejiska ar davatkiska ir teisuoliska ir nesavanaudiska.gal kaip robinhudad yra. Kodel grasint vieso zmogaus diskusijom teismais komentatoriui.kaskoks susireiksminimas ir nesuvokimaskur ilendo rimkiene.na i viesuma ir ponia busite narpliojama ir istorijos grazios ir nelabai iskeltos i virsu.tokia jusu dalia uz pinigu kvapa

 22. Klausimas to E.V. parašė:

  Gal galite plačiau papasakoti, ką gero Mažeikiams padarė Gerb. Seimo narys per savo kadenciją?
  Ir kodėl moteris, kuri mėgina kažką pakeisti, jūsų vadinama populiste?

 23. to Uz asmeni sakot? parašė:

  Va, todėl už Rimkienę ir nebalsuosime, kad netaptume panašūs į ją :-)

 24. Uz asmeni sakot? parašė:

  Asmuo vienas nebuna. Su kuo sutapsi toks patapsi.

 25. to E.V. parašė:

  Šiame rinkimų ture balsuojama ne už partiją, o už asmenį. Būtų kitoks konkurentas Bartkevičiui gal ir nebalsuotume už jį. Deja, turime ką turime. Iš dviejų kandidatų Bartklevičius vis tik yra vertesnis, nei jo konkurentė populistė.

 26. E.V. parašė:

  Šiandien balsuosi už „Tvarką ir teisingumą“ – rytoj šausi į pareigūną.

 27. O kas galetu parašė:

  paneigti,kad suo ieskojo butent to kuris ji nusove? Sako labai issigando ir …nusove. Jei tikrai jo ieskojo,tai jis surastas issigast turejo stipriai,nes tada jau krachas visai giminei.O dabar tik isgastis. Kaip bebutu balsuodami pamastykite uz ka balsuojate.

 28. Vardas (privalomas) parašė:

  Ko pjaunatės kaip velniai,socdemai prapylė rinkimus juodai,tai ir nusiraminkiteNepadės Butkevičiaus keturių dienų spaudimas Vilkaviškio praregėjusiems rinkėjams,tikrai nepadės prisikelti iš numirusių.Atia ponai,socdemai.

 29. to Komentatorius parašė:

  Gerbiamasis, o jūs netyčia ar pastebėjote, kad Brazauskas jau senokai pasimirė? Nepastebėjote? Tai gal dar ir Vyckos didžiojo klaidas davai prisimename? Jau kažkur buvo minėta partijose žmonės keičiasi, pačių partijų idealogijos keičiasi. Kodėl jūs užstrigote Sovietuose? Čia jūs neaugate su savo sukerpėjusia ir pelėsiais apaugusia mąstysena, nenoru tobulėti. leiskite žmonėms dirbi ir dirbti visuomenei. Mažeikiai vienu pelėsiu tikrai turi atsikratyti, tai Bartkevičiumi.

 30. Vardas (privalomas) parašė:

  Ateina genijai ir vėl išnyksta.
  Atėjo Landsbergiai – visiems laikams!
  O sako dar – Tauta neklysta,
  Vergovę užsieniuose pasirinkdama savo vaikam

 31. siaip to Komentatorius parašė:

  Dar tas nudvasa (AMB) zadejo Nobelio premija skirti tam, kas jam irodys, jog Lietuva gali isgyventi be sovietu ruskyno. Ir isvis, is jo antilietuvisku pasisakymu, galima memuarus rasyt. Bet va, nudvasos vardu gatves vadinamos…

 32. Komentatorius parašė:

  Oho kiek čia daug žmonių, kurie turi gerą atmintį, tik kažkodėl prisimena konservatorius ir Mažeikių naftą, bet niekaip nesugeba prisiminti socialdemokratų, kurie čia renkami nuolatos ir nieko nedaro, bei jų pasimirusio vadovo, kuris buvo LR Prezidentas. Norėčiau visiems priminti, kad tas Algirdas yra pasakęs: kol kabės šitas skuduras, aš nekalbėsiu.
  Ir jis tą pasakė apie LR vėliavą! Tai, gal kaskart, balsuodami už tuos pačius komunistus, prisimintumėte ir tai, kad jų vadovui buvo nusišikti ant Lietuvos, o sovietų sąjunga jam buvo 21 pasaulio stebuklas. O čia rašinėjat apie konservatorius ir MN, dar kažkokią kopresorių gamyklą. Kad bent turėtumėte šiek tiek proto suvokti, kaip veikia laisva rinka, kaip keliauja darbo jėga ir žmonės perka ten, kur pigiau, tai nebus sunku suvokti, kad tos gamyklos ir buvo tokia lemtis, kad tik uždaryti ir pamiršti. MN reikalas yra toks senas, kad jūsų vaikai, kurie jau studijuoja, dar nebuvo gimę. O dar gyvenate prisiminimais (aš esu tikras, kad tą gamyklą privatizuoti reikėjo, kad žmonės nevogtų ir, kad būtų bent šiek tiek konkurencinga. O tam reikia investicijų, kurių Lietuva tuo metu neturėjo. Ir gerai padarė, kad jos neatidavė rusui. Dabar valdo lenkai ir viskas ok). Ir dar vienas priminimas – verslininkai neina į politiką. Ir dar vienas priminimas – kad ir kas bus išrinktas, jis nieko nepadarys dėl Mažeikių. Kaip ir dėl bet kurio kito miesto. Bus dirbama Lietuvai. Ir dar vienas priminimas – balsuodami už širdžių prezidento partiją, jūs balsuojate už partiją, kurios vadovas priėmė kyšį, kurios narys dukart nužudė (pirmą kartą – jaunuolį, antrą kartą – valstybės sieną saugantį pareigūną). Dar vienas priminimas – jei balsuosite už paksistų nusikaltėlius – jūs pateisinat žudymą, sukčiavimą, kyšininkavimus.

 33. (NE)JUOKDARIUI parašė:

  Jos toks darbas. Ji juk antikorpcinės grupės vadovė, jei nepamiršote. Jos pareiga yra skųsti, kai tikrai žino, kad reikia skųsti. :) Nagi, nubuskite iš letargo, pradėkite mąstyti.

 34. (NE)JUOKDARIAMS parašė:

  Viena juokdarė Mažeikiuose į tarybą nebepakliuvo. Ta pati, kur skundė, skundė, skundė viską, kas juda. :) Dabar atsirado kita JUOKDARĖ – L.RIMKIENĖ ,kuri skundžia viską kas nejuda: dujas , vamzdžius , mokyklą , akcijų paketą ir t.t.

 35. to siaip parašė:

  Rimkienė jau realiai pakeitė mažeikiškių srityje. Uždėjo odinį apynasrį sauridai ir jos bankrutavusiam direktoriūkščiui. Tad nekalbėkite būsmuoju laiku, yra dar ir esamas laikas. O ką padarė KB?

 36. siaip parašė:

  Cia uz viena ar kita agituojantys, ar jus realiai tikite, jog butent jusu favoritas, kazka realiai pakeis? Cia ilgas procesas. Estai, stojus nepriklausomybei, prieme desovietizacijos istatyma, kuris leme, jog koministines bacilos nebebus prie lovio. Kaip sekasi estams, mes zinome. Mes murgdomes su tais paciais, kurie issiverte i socealdemokratus, koncervatorius, tvarkiecius, darbiecius ir tt. Mes net gatves vadiname vagies „v zakone“ pavarde, kalbu apie AMB. Lansbergis irgi geras, jis labai gerai zinojo, jog desovietizacijos istatymas, tai panaceja, bet kazkodel jo nepriime. Kas gali paneigti, jog ir jis…. Vien tai, jog jo tevas kuo ramiausiai i sovietija atvaziuodavo ir isvaziuodavo, sukelia asocijaciju.

 37. to to Nereikia parašė:

  Bartkevičiaus plakatais buvo aplipdytos visos autobusų stotelės. „Tesprendžia tauta“, kukliai nuo savęs atsakomybės jis kratėsi. Tauta nusprendė, kad kukliojo Kęstučio vadas Rolandas jau sugiedojo savo giesmę. Liko išterliotos stotelės. Kas nuplaus? ;-)

 38. to Nereikia parašė:

  Žinoma, kad bijom :-) Kai nuo kiekvieno stulpo žiūri, kiekvieną žingsnį seka, kur čia nebijosi :-)

 39. to siaip parašė:

  Tvarkos ir teisingumo nebėra. Bartkevicius sedetu kampelyje vienas kaip pirstas ir tik imtu seimuno alga nieko nedarydamas. Jis vienas nebegali nieko. Nors jo negalia jau sena. Tai nors siek tiek koses makauleje turintis Mazeikiskis tikrai zino, kad neverta balsuoti uz bartkeviciu. geras jis kaip zmogus ar ne. bet dabar jis jau visiska bevertybe seime.

 40. to Šiaip parašė:

  O tai realius darbus, nuveiktus Rimkienės, jūs irgi vadinate šiaip ar butaforija? :) Gal įlįskite į internetą pasiskaityti apie jos nuveiktus darbus, jei netikite. O va Bartkevičiaus (įdomu, koks jis buvo ten tas vadovas, jei net politinės valios neturėjo tinkamai pateikti įstatymo projekto dėl medienos ir klasterio statybos; toks iš jo ir vadovas; gerai atsiliepia tie darbuotojai, kurie su visais batais jam ant sprando galėjo užsilipti). Bartkevičius nepadarė nieko nei Lietuvos, nei Mažeikių miesto žmonėms. Absoliučiai nieko.
  O ten kalbėjusiam apie konservatorių partijos nuodėmes siūlau atsipūsti. Partijose populiacija keičiasi, žmonės keičiasi, galiausiai partijos derinasi prie žmogaus. Neužstrikite kažkur praeityje, nes jau darosi nebejuokinga, o graudu skaitant jūsų kliedesius.

 41. Siaip parašė:

  Beje, kazkas anksciau paminejo, jog Mazeikiai darbininkijos miestelis. Siaip tai visa Lietuva dabininkija, buvusiu baudziauninku palikuonys, su atitinkamu mentalitetu. Ar tai butu buve komunisteliai konservatoriai, ar tikri komunisteliai socdemai. Turbut zinote, jog dietos besilaikant nesciai moteriai, gimes vaikas tures tukimo „gena“, nes budamas isciose, jis gaudavo per mazai maisto medziagu, tad gimes rys be perstojo, nes „vel gali but badas“. Taip ir su baudziauninku palikuonimis, proseneliai vargo, badavo, tai pasamoneje isivyste „jei prieini vok, tempk“. Kad isbrist is to purvyno, mums po dykuma reikia vaikscioti 40 metu. P.s. Kad nebutu priekaistu, kiek is jusu, pasakytu savo prosenelio varda, as galiu isvardint savuosius 9 kartos atgal…..

 42. Nereikia parašė:

  Beprasmės diskusijos su L. Rimkienės oponentais. Paprasčiausiai jie jos bijo, todėl darys viską: žemins, menkins, tyčiosis, kaltins nebūtais dalykais, kad tik galėtų jai užkirsti kelią į seimą. Bijo, nes žino, kad ji bus žmonių pusėje, darys viską, kad jiems padėtų. Taip, ji nenešiojo į kairę ir dešinę už mokesčių mokėtojų pinigus nupirktų bankuchenų, taip, ji nemojavo kapinėse šluotom, taip, ji nejojo raita ant senos kumelės, nes ji visomis išgalėmis siekė PADĖTI. Ir tai darė nuoširdžiai ir atsakingai.

 43. siaip parašė:

  tai buvo skirta to AS

 44. siaip parašė:

  Paskutiniam komenteriui – ar zinot tokia savoka, viesieji rysiai, politikai ir partijos netgi viesuju rysiu specialistus samdosi. Tai va, norint patekt i silta vieta, tai yra Seima, neuztenka gerai atrodyt, reikia ir viesinti save, darant gerus darbus, taip sakant pasipiarinti. As nuosirdziai pries „tvarka ir teisinguma“, pries „gera zmogeli Bartkeviciu“, (geras nes tyli) bet ir ne uz Rimkiene, nu netikiu as ja.

 45. Gintas parašė:

  Man atrodo , kad balsuojantis uz koncervatorius yra dauno sindromu sergantys arba sadomazachistai, nes sveiko proto zmogus tiesiog ngali balsuoti uz partija kuri neskaidriai prihvatizuoja didziausias imones , verzia dirzus , atima zmonems saziningai uzdirbtas pencijas kuria saulelydzio programas eina isvien i koalicija su priesingos pakraipos partija kad tik prilistu prie lovio, drabsto purvais savo kolegas seime jau nekalbant apie oponentus. Kas liecia pacius kandidatus Rimkiene tik populiste trokstanti valdzios, o Bartkevicius ne tik sukaupes milziniska patirti vadovo poste , bet ir islikes zmogumi, nes jo net buve darbuotojai apie ji atsiliepia teigiamai, kas dabar yra tiesiog retai sutinkama, Tad cia pasirinkimas labai aiskus. O jei pasiruose vel verzti dirzus ir buti sunauja pasak vieno koncervatoriaus tarnaujanti jiems balsuokite uz ju atstovus , tik nesitikekite , kad Lietuva kazkada klestes, nes jau 25 metus sios „nemarginalu “ partijos valdo ir rezultatas -1 mln darbingiausiu zmoniu emigracija ar tiksliau evakuacija, ir tas igauna vis didesni pagreiti, net jau sie pinigu i Lietuva maziau siuncia nes nebera kam ten vaikai , tevai ir seneliai, gimines ir draugai. Va kur tikra gresme Lietuvos saugumui, o tai juk turetu uztikrinti valdzia.

 46. to AS parašė:

  Rimkienė absoliučiai nemokamai atstovavo Mažeikių miesto žmonėms byloje prieš „Sauridą“, kuri nelegaliai neleido žmonėms atsijungti nuo jos dujų tiekimo sistemos. Ketverius metus truko kelių bylų nagrinėjimas ir Rimkienei pavyko ne tik pasiekti pergalę žmonių labui, bet ir su Roku Žilinsku pavyko Seime (primenu, kad ji nebuvo Seimo narė) pasiekti, kad dujų atjungimas būtų atliekamas žmonėms nemokamai. Nupušęs Rancas norėjo ne tik žvėrišką kainą pasiimti už atjungimą, bet ir buvo prisisvaigęs, kad žmonės į laiptines savo lėšomis iškeltų dujų tiekimo vamzdyną. Visa tai tik Linos Rimkienės dėka. Jii taip pat gerokai papurtė, pakratė „Sodų“ mokyklos direktorę, kuri gausybę metų vogė iš mokyklos. Direktorė jau atleista. Tiesa, ten moteriškė sakosi, kad skųs sprendimą, bet nemanau, kad vagišei tai gausis. Linai Rimkienei, be abejo, tai pavyko su savo bendrakolegų komanda. Taip pat Rimkienė yra tokių projektų kaip „Palikta kava“ organizatorė. Šis projektas dar iki šiol vykdomas sėkmingai ir tas, kas neturi tą dieną net kąsnio duonos, gali nueiti į projekte dalyvaujančias įmones ir gauti ne tik kavos ar sriubos (o rimtai pavalgyti). Taip pat ji yra „Pakelk šiukšlę“ projekto sumanytoja. Smarkiai padėjo Mažeikių miesto mamoms su vaikų aikštelėmis. Ar dar vardyti?
  O jei ten jūs kalbate apie Sungailos darbelių pasisavinimą :) Nebejuokinikite svieto su tais nevykusio poeto darbais. Tas žmogelis yra toks pat, kaip ir ir dar viena juokdarė Mažeikiuose, kuri į tarybą nebepakliuvo. Ta pati, kur skundė, skundė, skundė viską, kas juda. :)

 47. to to As parašė:

  Ar galite pakomentuoti ką padėjo konkrečiai? Ir kokie siūlymai Rimkienės buvo priimti ar atmesti valdančios daugumos Mažeikių taryboje.

 48. to to AS parašė:

  Prašyčiau konkrečiai išvardinti tuos darbus. Realius! O ne vien pagyras. Nes šita ponia labai mikliai sugeba sau prisiimti kitų nuopelnus :-)

 49. to AS parašė:

  Kad Rimkienė realiai jau daug padėjusi žmonėms. Neklaidinkite žmonių savo melu. Kodėl norite sumenkinti kandidatės darbų rezultatus? Ji Mažeikių miesto gyventojams padėjo realiai ir rezultatyviai, ir gerokai daugiau negu KB (KB darbų reikėtų ieškoti po padidinamuoju stiklu). Jei būtumėte iš tų žmonių minios (minios, ne vieno, ne dviejų), kuriems Rimkienė padėjo, tokių nesąmonių nekalbėtumėte.

 50. AS parašė:

  Rimkienė nori padėti žmonėms? Šitas pasakymas daugiau negu juokingas. Ta ponia mato tik save ir savo ambicijas. O ta jūsų vadinamoji pagalba žmonėms labai primena „violetinės revoliucijos“ vadės manipuliavimą minia.

 51. mieli zmones parašė:

  prasau kai kuriu atsibusti,jau XXI amzius.Technologijos ima virsu,internetu daug reikalu tvarkote/galite tvarkyti.Kodel tai sakau? Todel,kad atitinkama turi buti ir Lietuvos (mazo kaimo ES 500mln. zmoniu platybese) valdzia. Zmones esantys valdzioje turi moketi pasauline verslo kalba (anglu kalba),turi ismanyti ne kaip isisavinti ES parama,o kaip ja panaudoti investicijoms,kurios duos pelno ateityje. Lietuva po 1990-uju kuria ekonomika beveik nuo nulio,nes 50 metu planinis ukis bankrutavo.Bankrutavo todel,kad nieko nesugebejo pasauliui pasiulyti apart energetiniu zaliavu.Dabar ir tos zaliavos Rusijos oligarchu rankose ir niekada jus prie ju nebepasisildysite. Mazeikiu naftos pardavimas buvo politinis sprendimas,kad kuo greiciau priviliot uzsieniecius verslininkus,todel salygos jiems buvo sudarytos geros. Gal netruks ir 20-30 metu praeiti ir bus ta gamykla uzdaryta,supjaustyta ir islydyta. Vokietija,Olandija jau svarsto uzdrausti prekiauti benzinu/dyzelinu varomais automobiliais.Tai reiskia pasaulyje naftos amziaus pabaiga.Nebeziurekite atgal,ziurekite i prieki.Saules energijos panaudojimas tobuleja kazmet,daznas turite prie namu diena isikraunancia/nakti svieciancia lempute,kas dar pries 15 metu buvo stebuklas. Balsuokite uz ateiti,uz naujas idejas,uz vakarietiska mastyma. Nei vienas isvykes is Lietuvos neisvyko rytu kryptimi,visi i vakarus,tai kodel jus ziurite i rytu mentaliteta,mastyma? Konservatoriai ir TT yra nepalyginami dalykai,tai tas pats kas lyginti LADA su Opel. Atsikratykite provincialumo ir asmeniskumo,ziurekite placiau vardan savo vaiku.Aciu.

 52. to Jonis parašė:

  Taip, aš vairuoju asilą. Bet vairuoju. Ir žinau, kad gana sudėtinga vairuojant įžiūrėti plakatų akis. Sakykite, o vogė kas? Rimkienė ar Bartkevičius? Na, baikite tas blevyzgas apie sugriautus kolūkius (jei jų vis dar norite, emigruokite į Rusiją), apie išvogtas gamyklas. Šiuo metu renkame atstovą į Seimą (o ne vagis). Ir pati partija nevogė. O gal jūs nesuvokiate, kas yra vagystė?

 53. Jonis parašė:

  Siaip jau plakatu apziurejimas vairuojant nera eismo taisykliu pazeidimas ,tamstai kaip protinguju ir issilavinusiuju konservu atstovui turetu but zinoma o kalbejimasis telefonu vairuojant numato nuobauda ,nebent tamsta tik ant asilo tejoji ir nevairuoji ,o del buvusiu vagysciu MN tai tikrai sutinku kad voge ir labai voge bet normalus gaspadorius patvarko aptvara jeigu kiaule islenda ir isknisa darza o ne skerdzia ta kiaule arba parduoda uki ,nu ka kitas prezidentas anukelis ?Konservai apsi…….is laimes .Ai dar pabusiu pranasu dabar ko gero konservams nieks nebetrukdys paskirti prezidento varda propiesoriui nes tiek kartu jie bande ta istatyma prastumt ir nepavykdamo tai dabar turbut suteiks jam superprezidento (ui vos neparasiau nelabai grazu panasu zodi) titula.Amen Lietuva.

 54. to hhh parašė:

  Žinokite, jei Rimkienės ambicijos yra padėti žmonėms (ką realiai tikrai padarė), tada rinkėjas tik išlošia, o ne pralaimi. Bartkevičius savo laiką jau iššvaistė. Jis biezdarius bailys ir tiek. Žiūrėkite į nuveiktus darbus, o ne į tai, kad ji yra moteris.

 55. hhh parašė:

  Kaip ir vienodai kuris ish shiu dvieju netikeliu paklius i seima tachiau absoliuchiai netikiu rimkiene. Aukotis ir rupintis visuomeniniais reikalais ne jai. Tenkinti savo ambicijas taip. Vat panoresiu ir tapsiu seimo nare o daugiau nieko. Uzhjauchiu jos rinkeja .

 56. to siaip parašė:

  O jūs vairuodamas dar sugebate ir plakatus apžiūrinėti? Net į akis įsispitryti? KET taisyklėse aiškiai pasakyta, kad vairuojant reikia žiūrėti į kelią, o ne į plakatų akis. Ir kur jūs matote blogį? Kad nekalbusis Bartkevičius visą Seimo nariavimo kadenciją kamputyje prqatupėjo, ar kad Rimkienė ketverius metus rimtai dirbi Mažeikių miesto gyventojams? Tikiuosi, kad nebūsite tas, kuris paklaus: „O ką ji gero padarė?“.

 57. siaip parašė:

  Kazkaip Bartkeviciaus nesu girdejes kalbant, o Seime miegant oi norejau parasyt sedint, iskalba dar ir kaip reikalinga. Zmogelis per netrumpa savo politine karjera, svelniai tariant, kalnu nenuverte net bunant su valdanciaisiais, netikiu kad ka nuveiks opozicijoje. Kas liecia Rimkiene, uzstrigo viena detale, kuria pamaciau vairuodamas, sedi Rimkiene uz vairo ir vaziuodama linksmai sau ciauska telefonu. Politikas turi but pavyzdys visame kame, o cia cioce istatymus pazeidineja, taigi tas jos „dorumas“ ar nebus apsimestinis? Beje, paziurekit i jos akis (kuriu mieste plakatu forma daug), jos labai daug pasako apie zmogu, bet cia jau nekomentuosiu. Taigi, kuria is dvieju blogybiu rinksimes?

 58. Pritariu rinkėjai parašė:

  Kęstučiui tik po žmonos sparneliu būti, o ne Seimo nariu. Jis net Rimkienės nago nevertas, Darbai kalba už save. Bartkevičius atsargus tinginys, o Rimkienė kovota. Ir kovotoja už žmogų, o nešiaip sau.

 59. rinkėja parašė:

  Sakykit, ką veiks Seime gerb. Kęstutis, jei buvę savi net ministro portfelio nepatikėjo? Bandė tapti du kartus – ir nieko. Paksas išėjo, Mazuronis išėjo, o tai kaip čia eilinis tikisi naujo šanso? Neryžtingas, nedrąsus, akių nedrasko…Pačios geriausios savybės būti namuose – Mažeikiuose. Ruoškitės bent į Savivaldos Tarybą.

 60. parašė:

  Lietuvoje buvo Kauno ,,daktarų “ grupuotė , Kalipėdoje ,,agurkiniai“, Panevėžyje ,, tulpiniai“ , o spalio 9, 10 ir 11 dienomis VRK kompiuterinė įranga , kainuojanti 3-5 mln. nustatė ,kad ateinančius 4 metus , Lietuvos žmones įstatymų nustatyta tvarka ,,apiplėšinės“ Lietuvos konservatoriai. Kas bus šios partijos bendrininkai nustatys VRK kompiuterinė įranga.

 61. Brolis parašė:

  Sveiki ponas Bartkevičius politikoje nuo 1996 m. gal kas atsimena ką jis nuveikė dėl Mažeikių , aš asmeniškai atsimenu tik jo frazę , Mažeikiuose teniso nėra , tai buvo pasakyta kada vyko senamiesčio parko rekonstrukcija , o aplamai tai jis ir savo šešėlio bijo .

 62. to aš :-) parašė:

  Tamsta primityviai manai galįs manipuliuoti iliuzija, kad Lina Rimkienė yra vieniša, neturinti palaikančių. Klysti ;-) Šios politikės bendraminčių būrys nuosekliai didėja :-)

 63. užknisa juodai santarvės iššokančios reklamos parašė:

  Balsą atiduosiu Rimkienei. Bet tai nereiškia, kad aš už ją balsuosiu. Kito pasirinkimo nėra. Balsuodamas už Rimkienę aš balsuosiu PRIEŠ pakso partiją. Komskiai, gražuliai ir kitokios šios partijos liekanos turėtu būti išmesti į šiukšlyna kaip ir darbo partija.

 64. Rinkėjas parašė:

  to rinkėjui ,tamsta skaitydamas ir ne geltoną spaudą , tikrai neatrodai brangesnis ir gudresnis :)

 65. rinkėjui parašė:

  Jei tamsta skaitai geltonąją spaudą -drižiaus “laisvą laikraštį“,tai nors nesigirk,nes jau laaabai pigiai ir bukai atrodai.

 66. Rinkęjas parašė:

  ,, ……lietuviams kaip niekam trūksta kritinio mąstymo ir sugebėjimo galvoti savo galva. Juk ką tas Gabrielius yra gyvenime nuveikęs, išskyrus tai, kad gimė su auksine šakute burnoje – kelis metus pagal senelio protekcijas tvarkė popierius URM, vėliau dirbo ambasadoje užsienyje, galiausiai vėl pagal protekcijas patapo Europos parlamento nariu, ir dabar su šypsenėle atsisės į premjero postą, žadėdamas „permainas“. Kokias permainas jis gali atnešti Lietuvai, jeigu nieko gyvenime nėra pasiekęs pats, be dėdulės protekcijų, apskritai jis buvo ne Landsbergis, o Jonaitis, tai ir dabar geriausiu atveju skintų braškes Anglijoje. O dabar išmokytas viešųjų ryšių specialistų, žada rinkėjams aukso kalnus, o pats tuo metu tvarko Austėjos verslo reikalus – verčia ‚Lietuvos Energiją“ savo pinigais statyti Austėjai didžiulius biuro pastatus, ir tas visas išlaidas įskaičiuoja į elektros kainą, kurią sumoka visi vartotojai.“ (,, Laisvas laikraštis“ Aurimas Drižius“ )

 67. as parašė:

  Čia turbūt pati ponia kandidatė taip stengiasi – labai jau komentarai vieni į kitus panašūs :-) Mažeikiečiai puikiai žinome ko verta Pakso partija ir nelabai kas ją žavisi. Tad nereikia mums nuolat aiškinti, kokie esame kvaili, buki ir neišsilavinę, nes palaikome jos konkurentą :-)

 68. Rinkęjas parašė:

  …..po „Mažeikių naftos“ privatizavimo supratau, kad Vytautas Landsbergis tėra senas aferistas, kurio kelias į valdžią nuklotas ne tik pavogtais milijardais, tačiau ir žmonių gyvybėmis. Juk buvo toks „Mažeikių naftos“ direktorius Gedeminas Kiesus, kuris pats norėjo privatizuoti „Mažeikių naftą“, ir stebėjosi, kad Lubiui buvo galima privatizuoti „Achemą“, o jam „Mažeikių naftos“ negalima. Mažai kas prisimena, kad Landsbergis specialiai organizavo Kiesaus šmeižto kompaniją, spaudos konferencijoje net aiškino, kad turi „Didžiosios Britanijos karo analitikų“ studiją apie „Mažeikių naftą“ ir iš jos Kiesaus pavagiamus milijonus. Kitą dieną paaiškėjo, kad ta studija yra klastotė, jokie britai jokios studijos nerengė, o ją parengė tie patys veikėjai, kurie dabar sėdi TV laidose, ir pasakoja, kaip jie „tyrė“ Kiesaus ir jo sūnaus nužudymą. Vargšas Kiesus buvo nužudytas, kai sužinojo, kad po „Williams“ skraiste nėra jokių „užsienio investuotojų“, o „ofšore“ įsiregistravę Lietuvos politikai. Jeigu Lietuvoje būtų bent vienas nepriklausomas prokuroras, jis pradėtųs vynioti tą siūlo galą, ir išvyniotų visą tą didžiausią „Mažeikių naftos“ privatizavimo aferą. Neabejoju, kad siūlo galas ateitų iki dėdulės, kuris ne kartą važinėjo į privačią dar vieną „iškilaus“ lietuvio Juozo Kazicko salą Karibuose. Primenu, kad Landsbergio ir Kubiliaus gauja dar 1999 m. padovanojo sukčiams 5 mlrd. litų vertės „Mažeikių naftos“ kontrolinį akcijų paketą. Kodėl 5 mlrd. litų? Nes būtent tiek lenkai iš „PKN Orlen“ sumokėjo tiems garsiesiems žydeliams Chodorkovskiams už tą patį „Mažeikių naftos“ akcijų paketą. Ir būtent tuos pinigus sumokėjo ne į Lietuvos biudžetą, bet tai jau minėtai Chodorkovskių šeimai.“ ( Aurimas Drižius ,, Laisvas Laikraštis“)

  Viename Mažeikių tarybos posėdyje G,Kiesui buvo suteikta Mažeikių miesto Garbės piliečio vardas , todėl gerbdamas trijų mažeikiškių atminimą tikrai nebalsuosiu už Opazicijos lyderę L.Rimkienę priklausančią Konservatorių partijai.

 69. zinot parašė:

  Kiek zmoniu, tiek nuomoniu. Mano nuomone, uz Rimkiene nebalsuosiu vien del to, kad man nepriimtina jos partija. Jus sakot, Konservatoriai- tai permainos?! Jau pamirsot ju naktines reformas? O tas spuoguotas Anukelis- jums irgi patinka? Jau vien tai, kad jis to klano narys- mane nupurto… Uz Bartkeviciu balsuosiu ne kaip uz kokios tai partijos nari, o kaip uz Mazeikiski, pilieti, asmenybe.

 70. taip,taip:) parašė:

  Konservatoriai ne tik Mazeikiuose isparceliavo nafta ir kompresoriu gamykla,bet jie taip pasielge su panasiomis imonemis ir Latvijoje,Estijoje,Cekijoje,Slovakijoje,Slovenijoje,Lenkijoje,o kur dar tu saliu kolukiai konservatoriu sugriauti:)) Tai stipriausia partija Europoje. O TT sugebejo tik Ramzi nusaut. Tai uz ka balsuosite?

 71. nenuostabu parašė:

  kad Mazeikiai yra seno mastymo bastionas.Cia buvo pramones miestas,dauguma zmoniu darbininkija ir jie gerbia ta,kuris kazka duoda arba jiems atrodo,kad duoda.Labai gaila,kad tokie zmones nemato is kur duoda ir kiek atima,kiek uzdaro galimybiu patiems susikurti,o ne laukti kol kas ka duos. Dar taip neseniai balsavo uz Giedraiti,nes jis pries 35 metus „paklojo saligatvi“. Giedraitis prasedejo 4 metus tyliai ziovaudamas.Dabar TT atstovas Bartkevicius.Jus jo paklauskite kodel jis tokioje partijoje? Ka jis mano apie Grazulio kaip sou verslo atstovo vojazus?Ka jis mano apie Komskiu valdomus Pagegius? Ka jis mano apie suvi i Ramzi,tiksliau apie medziotoja paleidusi ta suvi ir jo vyresnio brolio reakcija,Pakso reakcija? Ar tai jums nieko nesako?Jau pats pavadinimas skamba komiskai matant ka ta partija veikia.Net Pagegiai savo karaliu Komski mete lauk,o va Mazeikiai ta partija myli. Uz ka?? Jei ziuret is „dave“ poziciju,tai ka jis su TT jums dave?:)) Ir ko jus tikites is jo? Balsuoti tik todel,kad balsuoti pries konservatorius butu tas pats kas negalint nuskinti obuolio nuo virsutines sakos pjauti visa obeli.

 72. to Ziurime placiau parašė:

  Nepamirškime ir Ramzio žudynių, kurios įvykdytos šios partijos veikėjo rankomis. Rolandas baigė savo giesmę, tad ž***** laikas ieškotis kito laivo

 73. Ziurime placiau parašė:

  Partija TT buvo/yra vieno zmogaus partija susikurusi naiviu zmoniu deka matanciu Paksa kaip nuskriaustaji,plius mazeikieciams jis dar kaip didvyris nepasirases imones privatizavimo. Ka ta partija nuveike? Absoliuciai nieko,ju tikslas buvo/yra prieiti prie valstybes pinigu.Ta partija/gauja neturi jokio aupratimo ar noro kurti valstybe ir jos zmoniu gyvenima.Ju tikslas valdzia ir palankus sprendimai sau.I tokia partija stoja tik zmones norintys pasinaudoti galimybe prasmukti i Seima ir pasinaudoti galimybemis. Ju atstovas Grazulis vaidina klouna naiviems kaimieciams,pastoviai smezuoja TV ekranuose ir yra mylimas ju. As nieko pries Bartkeviciu,bet susidet su tokia grupuote turbut pasako nemazai.

 74. Mielas zmogau parases parašė:

  …..Konservatoriu partija, kurios dėka išparceliuota Mažeikių nafta, nustekenta Kompresorių gamykla…Ar supranti ka rasai? Isparceliuota Mazeikiu nafta??? Gamykla dirba.Williams’as isvaike visus gamyklos parceliuotojus, nuo nesancio kanistra su kuru iki tvarkancio dokumentus gelezinkelio sastatui ar kokio pastato imones teritorijoje remontui. Paskaiciuokime kiek dabar zinomu verslininku susikrove kapitala verslui gamykloje „is algos“? Kiek namu pastatyta Kalnenuose „is algos“? Net vienas bendrabutis patapo viesbuciu „is algos“. Ka tai reiske,ne gamyklos parceliavima??
  O kompresoriu gamykla gamino tokia preke,kurios niekam nebereikejo ir ta gamykla paprasciausiai bankrutavo.Ji turetu siandien konkuruoti su panasiomis Kinijos gamyklomis,kas yra neimanoma.Jei ji veikti ir ten dirbtum,net minimalios algos negautum. Tokiu gamyklu praktiskai nebera Europoje,tai nuleme globalizacija ir ta linkme einantis ekonomikos vystymasis.Jei jus manote,kad konservatoriu partija galejo/gali tokius procesus valdyt,tada atsiprasau.

 75. Tai va parašė:

  Trumpai tariant išrinkus K. Bartkevičių keturiems metams turėsim seimo narį kuris absoliučiai nieko gero nepadarys, nes bus opozicijoje, taigi tik sėdintis seimo vienetas su nebloga alga. Iki šiol būdamas valdančiojoje koalicijoje nieko nenuveikė, tai ką darys opozicijoje?
  Išrinkus L .Rimkienę keturis metus turėsim seimo narį kuris dirbs valdančiojoje koalicijoje, taigi kažkas judės ir dėl Mažeikių.

 76. Gintas parašė:

  Nelygiaverčiai varžovai vienas tikras vadovas kita parasciausia ventiliatore judinanti ora savo kalbomis.

 77. to Vardas (privalomas) 2016-10-11 09:48:04ą parašė:

  Kodėl manote, kad žmonės yra mankurtai? Kokį š*** jiems čia skiedžiate atkišęs trečią pirštą? Partijos TT NEBĖRA! NEBĖRA!!! Paksas juos paliko!!! Paliko ir tuos, kurie čia valdžioje sėdi ir myžčioja iš baimės dėl savo kėdės. „Ne partijai atstovaus, o Jums“ – durnių laivas! Tas žmogeliukas su BEPROTIŠKAI dideliu Napoleono sindromu gali atstovauti tiiiiiik SAAAAAU!!! Argumentai, kad jį reikia rinkti dėl to, kad yra kuklus, MAŽIAU NEI JUOKINGI. Ar tikrai Mažeikiams reikia kukliai sėdinčio, kukliai atlyginimą gaunančio, kukliai besinaudojančio..? Aukso veršis ir TIEK.

 78. Realistas parašė:

  Labai suintrigavo komentas kur atsiliepė mažeikiečiai, buvę Linos bendradarbiai, kokioje darbovietėje buvote kolegos? Parašykit, nesislapstykit, padiskutuosim ir matysim, kur komentatoriai apsišaukėliai, o kur realūs žmonės. Aš taip pat esu buvęs Linos Rimkienės kolega, pradirbome kartu 11 metų, bet nekompetencija nu niekaip negalėčiau apkaltinti. Kaip manote, ar klientų įsiskolinimų valdymas reikalaujantis kompetencijos darbas ar ne?

 79. Vardas parašė:

  Džiugu, kad turime Rimkienę opozicijoje (Mažeikiuose) kuri neleido įsikeroti Sauridai, Admiturui, bet ką ji sukūrė??? Manau ji idealiai tinka šiai pozicijai kaip griovėja, bet ne kaip kūrėja kokių reikia seime!!! Beje dar nesuderinamumas jos ir profesoriaus žodžiuose: ji teigia socialiniame tinklapyje, kad reikia Mažeikiams sugrąžinti mažojo Kuveito vardą, kai gerbiamas profesorius teigė jog tai metalo krūva kuri niekam tikusi…
  Tad renkuosi K.Bartkevičių kuris teikė tokias pataisas kaip GPM grąžinimą Mažeikiams!!!
  P.S. Negalima tapatinti dviejų žmonių, nes esame visi skirtingi, bet… Rimkienė labai jau primena Stancikienę kuri buvo didelė kovotoja, o dabar teigia po dviejų kadencijų seime, kad nieko ten nepakeisi kai esi tik viena…

 80. Vardas (privalomas) parašė:

  Prieš rinkdami L. Rimkienę, prisiminkite, kad ji priklauso partijai. Konservatorių partijai. Ir ji nebus laisva reikšti savo siūlymus-ji atstovaus ne Jums, o partiją. Partiją, kurios dėka išparceliuota Mažeikių nafta, nustekenta Kompresorių gamykla ir t.t. O dėl jos išsilavinimo ir kompetencijos… Mes, mažeikiškiai, buvę jos bendradarbiai, tikrai nemanome, kad ji kompetetinga ką nors tinkamai išspręsti. Taip, iškalbos ir vaidybos iš jos neatimsi, bet ar tikrai mums to reikia?

 81. FR parašė:

  Perskaičiau visus komentarus, matosi, kad mes tik mokam pilti purvus vieni ant kitų, bet galiausiai pasižiūrėkime mes į save, o ką aš padariau, kad būtų geriau. Suprantu, kad ne nuo Seimo nario priklauso kas bus padaryta Mažeikiuose, bet klasteris šiandien jau veikia tik ne Mažeikiuose, o Marijampolėje. Tai kyla klausimąs, ar viską padarė mūsų atstovas , kad klasteris atsirado ne pas mus? Tiek to apie praeitį, reikia žiūrėti į ateitį, o kokia jinai bus pamatysime, nesvarbu ką mes pasirinksime ar vieną ar kitą, nenoriu būti blogu pranašu, bet kiek pamenu, nuo nepriklausomybės pradžios Mažeikiuose dar nebuvo išrinktas tas pats Seimo narys antrai kadencijai, tai va. Nesvarbu ką mes pasirinksime, vis vien linkiu abiems sėkmės, o kaip pradėjau, pasižiūrėkime į save ar viską aš pradariau, kad mes gyventume kitaip, geriau.

 82. Sporto gerbėjas parašė:

  Labiausiai pritariu E.V. mintims. Seime sprendžiami Valstybės reikalai,bet jei aktyvus deleguotas miesto atstovas,tikrai neduotų miegoti seimo nariams, įgyvendinant ir miesto svarbius projektus. Man kaip sporto gerbėjui gėda,kad mažesni miesteliai jau senai turi arenas,o Mažeikiai ne. Kodėl sportininkų neremia Orlen?Ogi manyčiau dėl geležinkelio. Ar čia meras sprendžia tokiais problemas komentatoriau? To ir norėtųsi iš naujo seimo nario,bet konservatoriai,o juolab Mažeikių moteriškei ir ar tai rūpės?

 83. to JR parašė:

  Vienintelis dalykas ką jūsų garbinamoji gerai moka, tai manipuliuoti žmonėmis ir prisiskirti sau svetimus nuopelnus. Čia ji nepralenkiama :-)
  Žiauriai nemėgstu Pakso ir visos jo partijos, bet šiuo atveju vis tik esu už Bartkevičių. Padorumo jis turi gerokai daugiau už savo konkurentę.

 84. JR parašė:

  Ir dar aš labai tikiuosi Liną Rimkienę matyti mero kėdėje. Labai tikiuosi, kandidatuos. jOS LAIMĖJIMAS BŪTŲ GARANTUOTAS. iR mAŽEIKIAMS GALĖTŲ DUOTI LABAI DAUG.

 85. E.V. parašė:

  Joniui. Patariu Tamstai grįžti keliems metams atgal į mokyklą, kur Jus išmokys elgesio taisyklių ir lietuviško rašto. Rašot siaubingai. Klaidos kiekviename žodyje, rodėl tekstas sunkiai įskaitomas. Valdykit nervus. Gerbkit aplinkinius, jei norit būti gerbiamas. Ypač moteris.

 86. JR parašė:

  Iš šių dviejų kandidatų tinkamą matau tik vieną – Liną Rimkienę. Kodėl? Todėl, kad ji Mažeikių miestui jau davė realiai labai daug. Apčiuopiamą rezultatą. Žmonių naudai laimėjo bylą prieš SAURIDĄ (taip, prieš tą niekingą ubagėlį, kuris norėjo paversti visus Mažeikių miesto gyventojus savo dujų verslo įkaitais ir vergais). Lina Rimkienė yra tokių projektų, kaip „Palikta kava“, „Pakelk šiukšlę“ sumanytoja. O kiek ji realiai padėjo Mažeikių miesto mamoms. Bartkevičius Mažeikiams per ketverius metus būdamas Seimo nariu nepadėjo niekuo.
  Iš šių dviejų personų tik Lina Rimkienė yra verta mandato. Tik už ją balsuosiu ir visus aplinkui agituosiu. Bartkevičius turi jau pailsėti.

 87. Komentatorius parašė:

  Geležinkelio ruožas yra politinis reikalas. Lietuvos geležinkeliai jau nuo seno yra socdemų sanatorija. Subėga ten visi, kurie nepatenka į Seimą, o algą gauti nori, todėl pramušti, kad vėl atsirastų ruožas į Latviją, būtų sunku, juo labiau, kad LG tai yra nenaudinga. Dėl viso kito – sutinku. Turi būti labai aktyvus ir visus užknisantis, kad pradėtų į tave kreipti dėmesį ir atsižvelgtų į nuomonę, priimtu teikiamus pasiūlymus. Viena vertus, dabar konservatoriai žada daryti labai daug, kad būtų sukurta naujų darbo vietų. Jei jų tikslas – didelę pridėtinę vertę kuriančios darbo vietos, tai Mažeikiuose bus sunku su tuo. Visų pirma – per toli nuo strategiškai palankių vietų (pajūris, sostinė, o siena su Latvija tikrai nežais). Vienintelis dalykas, kuris gali būti naudingas Mažeikiams – vystyti tam tikrą pramonės sritį ir taip kurti darbo vietas. Jei tas medienos klasteris nebuvo tik muilo burbulas, gal po kažkiek metų vėl išlys tokia idėja, bet, kaip jau rašiau, tikrai bus ne vienas miestas, kuris norės turėti tokį objektą pas save. Dar vienas dalykas – sprendimai politikoje neatsiranda labai greitai ir niekas nevyksta per naktį. Kad ir kas bus išrinktas, niekas nepasikeis nei per metus, nei per dvejus. Niekas. Dabar bus bandoma prikelti Lietuvą, kurią komunistai per paskutinius ketverius metus sėkmingai smukdė. Jei tas prikėlimas vyks per rajonus, god bless america, bet kita vertus, verslas eis ten, kur jam labiau apsimokės ir bus ilgalaikė nauda, o ne vieneri-dveji metai valdžios dotacijų ir po to game over. Todėl dar kartą sakau, kad strategiškai apsimoka rinkti daugumos atstovę, o ne mirštančios partijos atstovą. Žinoma, dar labai žaidžia ir nematomi, nepasakomi interesai, iš serijos „na taip, gal ir būtų geriau už ją balsuoti, bet…“.

 88. Jonis to EV parašė:

  Nu ir ka tau duos tas IP adresas ?Ko tu ta zmogu gasdini?Zmogus isreiske savo nuomone .Ar tavo pavarde rimkiene / nenoriu jos nei juodint nei ginti/As galiu tave taip apsikt kad net pats nepatiketum ,pilnai konservu maniera ,bet bijau kad tokie kaip tu nesupranta vistiek nes jus esat priprate ant kitu sikt o kai gaunat grazos zviegiat kaip skerdziami ,nes jus susikuriat sau stabus ir pagatavi jiems siknas buciuot ,ka mazai milijardiniu nuostoliu MN istorijoj,Ignalinos uzdarimo ir isgaravusio milijardo,naktines reformos ,Snoro istorijos ,ar pats mokesi milijardus buvusiems Snoro savininkams,jeigu jau taip konservus megsti ko neapmoki propiesoriaus apsaugos is savo kisenes ko ji saugo is musu visu pinigeliu € 300 000 per metus sito…..apsaugai gal per daug tuo labiau NEPRIKLAUSANCIAI,jus esat priprate neduot niekam kitam issiziot nes pas jus tik viena tiesa jusu o kita klaidinga ,kiek kadenciju buvo prie vairo tie tavo konservai ?Ir kokiai partijai priklause Kaktys ir ka jis gero padare Mazeikiams?O kiek konservu prisisiko valdzioj buvusiu ir nors vienas sedo?Numarino visas bylas. Kas amerikasku kariuomene atvede i Lt ar tik ne konservai su savo paranoja 25 metus Rusai Puola o gal uzmesk i LT Konstitucijos 137 str. ten parasyta kad LT teritorijoj negali but uzsienio karuomenes kariniu baziu o kas daugiausia sauke amerikaskoms Welcome ,vel konservai,taip kad apsikdamas kitus pasiziurek i savo stabus o isrinks Ji ar Ja zmones patys be tokiu kaip tu zviegimo ir nereikia kitu juodint tipo uz konservus tik grietinele balsuoja o juodnuguriai uz kitus pasiziurek i savo meslinus kaliosus ir plugo rankenas islindusias is kiseniu.Gerbiami rinkejai balsuokit kaip Jums sirdis ir sazine liepia ar uz ta ar uz ta ir nekreipkit demesio i jokius reksnius .

 89. to hm parašė:

  Tai pažadais niekas ir netiki, tiesiog geriau išrinkti politiką, kuris JAU kažką padarė gero miestui, nei rinkti tą, kuris per keturis metus tik pjovė grybą ir apsimetinėjo, kad dirba (ponas kairėje).

 90. NEPARTINIS parašė:

  MAZEIKISKIAI LAIKYKITES KONCERVATORIU IR TAIP PILNAS SEIMAS PALAIKYKIM KĘSTUTĮ VERTAS MANDATO REIKIA KAD KAZKAS NELESTŲ PRIIMTI ĮSTATYMŲ BULDOZERIU

 91. hm parašė:

  kvaila ginčytis ir pyktis dėl politikų. Nes jei tikėsime politikų pažadais, save apsikvailinsime eilinį kartą.

 92. E.V. parašė:

  Komentatoriui. Labai teisingas komentaras ir protingos pastabos. Nesutinku tik su viena. Aiškinu. Nei klasteris, nei išardyto geležinkelio atstatymas nėra savivaldybės kompetencija. Savivaldybės reikalas rūpintis miesto ir rajono gerbuviu ir spręsti vietines problemas, kurios, tarp kitko, sprendžiamos labai blogai. Valstybės lygio problemas sprendžia Seimas priiminėdamas įstatymus ir kitokius sprendimus. Mūsų atstovas gali ir turi Seime iškelti valstybinio lygio klausimus ir pasiūlyti jų sprendimo variantus, liečiančius mūsų miestą ir rajoną. Buvęs mūsų atstovas, deja, buvo tik mirštančios partijos nuolankus tarnas. Kaip partija nuspręs, taip ir ranką pakels. Vieni populistai savo egzistavimą politikoje baigė, kitiems užprogramuotas toks pat likimas. Todėl antrame rate savo balsą atiduosiu už naują veidą su viltimi, kad kažkas pasikeis. O gyvenimas keistis turi. Toliau gyventi šitaip nebegalima.

 93. shusha parašė:

  miesto zmones, issilavine pilieciai, vidurinioji klase ir jaunimas pademonstravo, kad renkasi (kaip visada) permainas, desiniasias jegas. baigiasi populistu ir senuju politiku laikai. viskas, Lietuva uzsiauguno savo nauja politikos karta. todel kvieciu palaikyti tokios politikos atstove p. Rimkiene, kad musu miestas nepaliktu Dievo ir Lietuvos valdzios pamirstas, o jei ir pastebimas, tai tik del atsilikusio mastymo.

 94. To pasikartosiu parašė:

  Onemanote kad ir jaunimas su patirties stoka nieko nepadarys gal net daugiau susiks lietuva klaidomis neatitaisomomis beliks tik sau bepasidaryt dengiu kad ant ledo jeliktu.kaop visi o to ismokstama itin greit.bus tas pats sssssss

 95. Komentatorius parašė:

  Oho kiek čia ekspertų, kad tik pasisakyt. Kiek visi viską išmano, net džiugu darosi. Vis kalba apie pokyčius, apie kažką darymą Mažeikiuose, tik kažkodėl kaip rinko tuos pačius, taip ir renka. O ar bent suprantate, kad Seime atstovaujama ne konkrečiam miestui, rajonui, o Lietuvai? Taip, Seimo narys, išrinktas konkrečioje apygardoje, formaliai jai atstovauja, bet jis negali teikti įstatymus, kurie būtų naudingi tik konkrečiam miestui. Jei Mažeikiai sakys, kad mums reikia stebuklingo medienos klasterio, tada atsibus Šilutės atstovas ir sakys, kad jo reikia ten. Ir kas tada bus? Įrengs per vidurį, kažkur Plungėje jį? Nei Bartkevičius, nei Rimkienė Mažeikiams nieko neduos. Kiekviename mieste yra savivalda, kuri ir tvarko miesto reikalus, ji atsakinga už miesto gerbūvį. Tai gal ir savivaldos reikalaukite permainų, o ne iš Seimo nario, kuris išrinktas Mažeikiuose? Savivaldoje jau seniai tie patys diedai ir bobos tupi ir permainų čia dar ilgai nenusimato, nes geriau parėkti, kad viskas blogai, nei balsuoti už tuos, kurie padarytų kažką naują ir įdomesnio, nei ne į temą šviečiantys šviesoforai kiekvienoje sankryžoje. O dabar apie tai, kas Lietuvai būtų geriau ir už ką reiktų balsuoti. Pamirškit, kad gyvenat Mažeikiuose, nes Seimas dirba visai Lietuvai. Kadangi konservatorių yra dauguma, o paksistų-žudikų-kyšininkų irštvoj vos keli pimpukai tupi, tai gal neverta balsuoti už dar vieną panašų? Ten tupėdami jie tik bezdės ir nieko nepadarys, nes paprasčiausiai niekam nebus įdomūs. Sėkmingai tupės 4 metus, karksės, kad niekas jų neklausė, jų siūlymai buvo nepriimami ir viskas. Apskritai, kada verslininkas eina į politiką, tai toks iš jo politikas, arba niekam tikęs verslininkas. Tikras verslininkas užsiima verslu ir politika jam yra neaktuali, nebent nori pasidaryti papildomų pinigų per viešuosius pirkimus. Mažeikiuose čia yra socdemų arkliukas, tai jie ant to ir dirba. Jei norit, kad Lietuvoje nieko ir toliau nevyktų (tiksliau vyks), o ant savo kėdės ir toliau sėdėtų paksistinė šutvė, let’s go, balsuokit už po ketverių metų morge atsidursiančią partiją. Šiemet ten nukeliavo darbiečiai su savo „tai, ko negali kiti“, per kitus rinkimus paksistai galės bėgti iš skęstančio laivo, kaip dabar išsilaksto graužinienės ir kiti padarai. Atstovavimas daugumai yra daug patogesnis variantas. Visų pirma – šiek tiek didesnė įtaka sprendimams (nors abejoju, ar Rimkienė yra labai įtakinga), lengviau surandamas konsensusas. Dar kartą pakartosiu, Mažeikiams nei vienas pasirinkimas neduos jokios naudos, nes ne taip veikia politinė sistema Lietuvoje. Kiekviename mieste yra savivalda, tai ji turi daryti, kad gyvenimas būtų kažkiek geresnis. Nors daugiausia dėl to turi pasistengti pats žmogus. Kuo valdžia mažiau kišasi, tuo visiems geriau.
  Bet kuriuo atveju, sėkmės ir toliau renkant lavondėmėmis išvertos partijos atstovus. Mažeikiai gali tai, ko negali kiti.

 96. jaunas žmogus parašė:

  galvokime praktiškai – konservatoriai jau laimėjo daugiamandatę ir veikiausiai su valstiečiais ir liberalais atsidurs valdančiojoje koalicijoje. tuo tarpu tvarka ir teisingumas daugiamandatėje liko tik su penkiais mandatais – į koaliciją jiems patekti nėra jokių šansų. todėl siūlau rinkti Rimkienę – taip tiesiog labiau apsimoka – būdama daugumoje, ji turi daug daugiau galimybių priimti įstatymus, palankius mūsų miesto ir valstybės ateičiai. konkurentas net turėdamas tokias sąlygas nieko doro nenuveikė. rinkimės atsakingai!

 97. Pasikartosiu! parašė:

  Puiku, valio!!! Pagaliau jaunimas ima valdžią į savo rankas, užsisėdėjusieji eina į pavėsį:)))

 98. Gėda parašė:

  Tikėjausi, kad Bartkevičius liks kažkur gale… pasirodo Mažeikiai dar neišaugo iš visokių Darbo parcyjų ir Pakso. Ne veltui mieste vis dar klesti korupcija.

 99. pritariu parašė:

  šis TT atstovas tikrai nėra populistas, nes norint juo būti reikia mokėti kalbėti. Šis gi žodžio nesurezga nė bū nė mė. Visi tie komentarai tvarkiečių konvulsijos, baimė, kad ir rajone valdžios neteks.

 100. parašė:

  Tik ne už Bartkevičių. Taigi jo iniciatyva pakeistas darbo kodeksas!!! Jis už verslininkus,o ne už paprastus darbo žmones!!! Atsipeikėkit!!

 101. as parašė:

  Žmones, kodėl jums taip patinka populistai? Negi nesuprantate, jog jie tik garsiai rėkti tesugeba? Ką gero nuveikė Seime Gražulis, Puteikis, Stancikienė ir panašūs į juos? Tik lojo ant visų. Mažeikiuose turėjome ant visų puldinėjusią Šideikienę, dabar turime Rimkienę. Negi manote, kad jai rūpite jūs ar miestas? Šitai poniai jūs tik laiptelis prie lovio ir ne daugiau.

 102. Tik uz Bartkeviciu parašė:

  Gasdinkit savo senukus is tremtiniu organizacijos rusai puola jie dar uz jus prabalsuos.Kitu neisgazdinsit!

 103. Ponai nedrabskit purvais paziurekit i savo vaduka parašė:

  Vytautas Landsbergis sociai ir gerai prie Tarybu valdzios gyveno juk niekas negirdejo jo kalbant kad Tarybu valdzia bloga.Sadunaite ,Petkus ,Terleckas blogai gyveno pries Tarybu valdzia kovojo o V. Landsbergis sotus ir patenkintas tarybu valdzia buvo negirdejo jo disidentines veiklos ir i uzsieni vazinejo uz kokius nuopelnus Tarybu Lietuvai kazin?

 104. Sporto gerbėjas-realistui parašė:

  Sportas Mažeikiuose pamotės vietoje. Nemylėjo Bartkevičius ir neskyrė dėmesio,nemanau ir kad Rimkienei tai rūpės. Duokim šansą,o gal visgi?

 105. Juzis parašė:

  Kaip gali balsuoti už Rimkienę…..Tai kažkoks nesusipratimas…nejaugi mažeikiečiai verti tik tokios kandidatės.Pagalvokim

 106. Realistui parašė:

  Pasiekė apčiuopiamų rezultatų ar tiesiog pasisavino kitų nuopelnus?

 107. to klausimas parašė:

  pritariu 100 proc.

 108. to-KAS per? parašė:

  Jei mažeikiečiai galvotų galva ,nedominuotų pastoviai socdemai ,tvarkiečiai ir kiti margalikai.Ir ko čia pykti ,kad kaimai miesteliai mažiau kultūringi ar išsilavinę….todėl ir balsuoja už buvusius komunistus arba už populistus.Būkim biedni ,bet teisingi ir ,išsilavinimo srytyse nesilyginkim su tarkim Vilnium.Nesakau ,kad Mažeikiuose nėra protingų žmonių .Yra ,bet jų mažuma ,.Jei balsuoja už populistinės ir greit išnyksiančios iš politinės arenos kandidatą -anokia čia ir išmintis ar protas.

 109. Realistas parašė:

  Gerbiamieji ir gerbiamosios, Mažeikiai turi realią galimybę kažką pakeisti iš esmės – Mažeikiai dar neturėjo SAVO SEIMO NARĖS per visą nepriklausomybės laikotarpį, kodėl nepabandžius? Mažeikiai dar neturėjo savo atstovo Seime NIEKAIP NESUSIIJUSIO PRAEITIMI SU SENĄJA GVARDIJA- tame daugiau pliusų nei minusų.
  Mažeikiai dar neturėjo Seimo narės, kuri nebūdama susiijusi( ar susieta) su senąja gvardija iš pagrindų sudrebino tos senosios gvardijos gerą gyvenimą – atsigręžė veidu į eilinius žmones ir jų problemas, aukodama savo laiką ir pinigus, gynė nuo labai jau dideliu apetitu pasižyminčių bei į eilinius žmones nevengiančių pasivalyti kojas verslautojų interesų. Ir kas būtų keisčiausia, pasiekė pakankamai apčiuopiamų rezultatų. O kaip manote gerbiamieji, ką vardan eilinių rinkėjų bei Mažeikių miesto galima pasiekti arba iškovoti turint rinkėjų suteiktą mandatą? Suteikime šansą ir pamatysime.

 110. Danutei parašė:

  P. Danute, sukalbėkite šiandien rožinį, atsiprašykite Viešpaties, kad bažnyčioje ne meldžiatės, o šlykščiai žiūrite.

 111. Danute parašė:

  tik uz Bartkeviciu,zmogus niekam nelipo ant galvos ,anot Rimkienes ,net i baznycia lindo,davesi po sventoriu ,buvo slykstu ziureti.

 112. KAS per? parašė:

  Čia rimtai Mažeikiai nori, kad praktiškai mirusios partijos „Tvarka ir Teisingumas“ narys atstovautų jūsų miestui? Jūs bent nutuokiat, kad to Bartkevičiaus niekas neklausys seime ir jis bus VISIŠKAS NULIS, nes jo partija nieko nebereiškia? Galvokit galva, Mažeikiečiai.

 113. klausimas parašė:

  Įdomu būtų sužinoti, ką „ta per galvas nelipanti asmenybė Bartkevičius“ veiks seime? Kas su ta „asmenybe“ ten bendraus? 4 metus ta „per galvas nelipanti asmenybė“ trūnijo seime, buvo valdančiojoje daugumoje, tačiau tik seimo sienas kryžiais papuošė. Ką dar? Pastatė klasterį? Ne! Pritraukė investicijų? NE! Jis buvo drausmingas, jis a la per galvas nelipo, nes jam savoji svarbiausia!

 114. Komentatoriui parašė:

  Šiuo atveju mes balsuosime ne už partiją, o už asmenį. Ir iš dviejų blogybių reikia rinktis mažesnę – Bartkevičių. Jis mandato siekia bent jau nežemindamas kitų, nelipdamas per galvas. Priešingai nei jo konkurentė.

 115. ! parašė:

  Koncervatoriu lakstingalos negiedokit susivienije mazeikieciai isrinks Bartkeviciu apsieisim be anuko ir Kubiliaus.

 116. Komentatorius parašė:

  Oho, pasirodo, kad Mažeikiuose irgi balsuojama už partiją, kurios vadovas kaltinamas kyšininkavimu, papirkinėjimu, partijos nariai nužudo valstybės sieną saugojantį pareigūną. Well done, Mažeikiai. Taip ir toliau. O šiaip, balsuoti už partiją, kuri jau senokai atsiduoda lavono dvoku, yra pats geriausias būdas sulaukti naujų idėjų, permainų ir džiaugsmo Lietuvai.

 117. to ar nesusimastote parašė:

  Zeminti zmones yra kvaila ir zema, pone! Kodel stengiamasi pateikti, kad uz konservatorius balsavo jaunimas?! Kodel stengiamasi parodyti, kad mazesniuose miestuose ar kaimuose zmones neissilavine, nekulturingi? Kiekvienas zmogus, jo nuomone yra SVARBI, IPATINGA! Visi mes skirtingi, bet tai nereiskia, kad vieni esame blogesni uz kitus! Man asmeniskai is dvieju likusiu kandidatu priimtinesnis Bartkevicius.

 118. Sih to lionia parašė:

  Na esate nekulturingas zmogus taip rasydamas jei ka ir zinote.a esat nukentejus asmeniskai.bet gyvenimas ivairus ir visko buna ko patys kartais net nebutumem pagalvoje kad taip pasielgsim.bet jei linksmas zmogus draugiskas kompanijos zmogus ir grazus zmogus tai nereiskia kad reikia rasyti apie tokius dalykus jumtainepatinka kitam tai nieko.todel pinigus mėgstam visi puostis visi valgyt visi geraitam reiki pinigu darbu norim lengvu visi. Jei pasiseke moterei tai tai valio mes nemokam ten pralyst ji mokejo nes ji mokytas zmogus. Manau j ponia rimkieneijusukomnereguos vien todel kad jei butu seime tai butu normalu nes tenvisus puola o del mazi miestele gali sureguoti ponia bet jei yra profesionali yai supras kad to neisvengiama sitoj viesoj sferoje bus pykciu izeidimu smeiztu nespesi i teismus duoti.

 119. Ar nesusimąstote parašė:

  Kodėl beveik visada didieji miestai ,didesnio išsilavinimo ,o šį kartą ir iti jauni ,perspektyvūs žmonės balsavo už konservatorius .Nežinau ,kaip balsavo Mažeikiai ,bet įtariu ,kad čia (neduok Dieve )ko gero pirmavo socdemai ,darbiečiai ar paksistai .Juk taip beveik visada.Kalbu apie daugiamandates .O kad išėjo Rimkienė labai gerai .Kodėl sakot,kad ji nei gero ,nei blogo nepadarė .Kiek žinau ,ji nemažai gero padarė .Bet jei nenorite matyti ,tai ir nematote.O Bartkevičius -ką?“Nieko .Prasedėjo 4 metus ,dar nubalsavo UŽ – vergų darbo kodeksą .Tai nebesuprantu mažeikiečių ,apie ką jūs galvojate ir ar iš vis ką nors galvojate?O Rimkienei reikia duoti šį kartą šansą ,o paskui pareikalausim ir iš jos .Taigi sėkmės Linai.

 120. to lionia parašė:

  siūlau paskaityti BK 154 straipsnį ir tikiuosi, kad Rimkienei šis komentaras nepraslys pro akis ir lionia atsakys už savo žodžius.

 121. Sih parašė:

  Na kiek esu susidurus darbe tai poniai kavute li inksma kompanija geri restoranai gero rubai ivaizdis brangus ir kur pinigai didesni ten gerai. Kas grazu ir ten kur viskas daug kainuoja o tam reikia lengvai dirbt ir lengvai pi igus pSidaryt.tai va.o ponas irgi ne is kitokio molio na tai pirmyn ruoskit didesnius maisus pinigam det. Bet apie lovas ir meiles reikalus reikia nutyleti zmonem arba kaskaip ne taip astriai pateikti.be to reikia tureti tamirodymus.be tureciau as galimybe issunkciau biudzeta lengvai be sunkiu darbu ir ne sirdis nesuskaudetu kas man svetimi zmones jei man reiktu rupintis dukru gerove seimos..kas duotu is ten imciau pinigelius ir puse gatves suasfaltuociau puse i kisene irpofik man butu

 122. Alma parašė:

  Jeigu būtų lengva, sėkmę patirtų kiekvienas. Neverta abejoti, kad visi, kažką gyvenime pasiekę žmonės, turėjo veikti ryžtingai ir atkakliai. Gyvenimas yra kova, o atpildo sulaukia tik tie, kurie drąsiai įveikia visus sunkumus ir pasiryžę priimti naujus iššūkius. Sėkmės Jums, p. Lina! O Bartkevičius iššūkių bijo, nes jam svarbiausia yra partinė drausmė. Taip jis vakar „Būdui žemaičių“ sakė.

 123. E.V. parašė:

  lioniai. Tamstos internetinis adresas yra žinomas. Prieš rašant apie tai reikia žinoti. O dabar smagiausia bus tai, kad viską, ką parašėte reikės įrodyti, o neįrodžius pasėdėti teisiamųjų suole.

 124. E.V. parašė:

  Lina Rimkienė Mažeikiams kol kas nepadarė nieko. Nei gero, nei blogo. Ką gero Mažeikiams per keturis metus dirbdamas Seime padarė Bartkevičius? „Išrūpino“ medienos klasterį? Paleido traukinį iš geležinkelio stoties į Rygą? Sukūrė kelis šimtus darbo vietų mieste? Ne. Jei jis nieko nepadarė, tai gal nors Rimkienė padarys. Aš noriu duoti šansą jai.

 125. Beje parašė:

  šitą moteriškę rinko žmonės, tad ne jums juos teisti

 126. to Valio 2016-10-10 10:17:22 parašė:

  Suprantu, kad pagirios sunkios, tačiau tokios seksistinės patyčios demonstruoja jūsų mentalitetą ir moralę. Pagalvokite, ar ne todėl orus ir mąstantis jaunimas nusigręžė nuo jūsų partijos? Nebesityčiokite iš oponentų, sutelkite savo menkos garbės trupinius. Kviečiu Mažeikių moteris susitelkti, balsuoti už Rimkienę, tokiu būdu parodant, kad laikas ir ČIA pradėti gerbti protingas, išsilavinusias, galinčias padaryti daug gero moteris.

 127. to Valio parašė:

  Didžiausias pasityčiojimas, kad šita moteriškė iš vis pateko į antrą turą.

 128. Valio parašė:

  Oho, vis dėlto žmonės dar tyčiojasi iš tokių dalykų… Sunku patikėti :) Gaila

 129. to Valio parašė:

  Aha, laikyk, kad iš stulpo iškritus neužsigautų :-) Gal dar ir ką nors į kompaniją pasikviesk – svoris juk nemažas, vienas gali ir nenulaikyti :-)

 130. nu va parašė:

  teks eiti balsuoti, atiduosiu balsą prieš bartkevičių.

 131. Valio parašė:

  Labai džiaugiuosi ir palaikau Rimkienę

 132. Dar ne viskas prarasta parašė:

  Reikia solidorizuotis paskutiniam mūšiui. Jei nenorim kracho Lietuvoje ir tuo pačiu Mažeikiuose, antrame ture balsuokite atsakingai. Kai konservatoriai kalba apie pokyčius, net šiurpas nupurto. Vien prisiminus paskutinę naktinę mokesčių reformą. Bet žmonių trumpa atmintis. Daugiamandatėse laimint konservatoriams reiktų švelninti situaciją. Dabar reikia rinkti bet ką, tik ne jų atstovą. Juolab, apie Rimkienę galėčiau pasakyti savo nuomonę – veidmainė kiaunė.

 133. Jonis parašė:

  Nu ka as galiu pasakyt….amen Lietuvelei,paskutinis isvaziuodamas sviesa isjunkit ,butu juokinga jeigu verkt nesinoretu,dabar dar prezidentu sekanciu issirinkt anukeli ,o kad sitas…..kels savo kandidatura nereikia net abejot ,ir beliks Lt ziulikai ,konservai ir kai kurie pensininkai kurie netures kur begt

 134. .... parašė:

  pora ruostis emigracijai koncervai atejo

 135. Agitacijos pažeidimai parašė:

  p. Rimkiene, kodėl pažeidinėjate agitacijos nuostatus. TAmstos plakatai šypsojosi ir šeštadienį ir sekmadienį. Net ir pirmadienį jie tebekaba… Negražu, pradėti naują kadenciją nuo pažeidimų…

 136. Baron Münchausen parašė:

  Žodžiu, šalies alinimasis tęsis iki babach. Labai stipriai veikia šešėliai ir konspiratoriai. Padėtis su kiekviena kadencija tik blogėja – pelkė plečiasi.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto