Ir Mažeikių viešosiose erdvėse – nemokamas belaidis internetas

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Mažeikių rajono savivaldybę pasiekė džiugi žinia: ji yra tarp tų, kurioms skirtas finansavimas nemokamam belaidžiam internetui įrengti. Iš viso į tokį sąrašą pateko 34 savivaldybės.

Susisiekimo ministerija neseniai pateikė 15 miestų sąrašą, kuriems bus skirta po 15 tūkst. eurų belaidžio interneto ryšio zonoms viešosiose erdvėse įrengti. Tarp jų – ir Mažeikiai.
Praėjusiųjų metų pabaigoje tokios paramos sulaukė 19 Lietuvos savivaldybių, suskubusių atsiliepti į pirmąjį Europos Komisijos iniciatyvos „WiFi4EU“ kvietimą.
Mažeikių savivaldybės administracijos Kultūros ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė Reda Guerrero, prisidėjusi prie paraiškos rengimo, džiaugiasi, kad Mažeikių viešosiose vietose atsiras tokia nemokama paslauga.
Kol kas dar neaišku, kuriuose vietose jis bus įrengtas. Specialistė paaiškino, kad šiuo metu vyksta kai kurie procedūriniai dalykai, teikiami papildomi dokumentai, renkamas paslaugos teikėjas. Kai su paslaugos teikėju bus pasirašyta sutartis, tada ir paaiškės, kiek įmanoma įrengti belaidžio interneto taškų, bus tariamasi su jaunimu. Planuose yra Senamiesčio, Juodpelkio parkai, kitos jaunimo susibūrimo vietos.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

2 Atsakymai į “Ir Mažeikių viešosiose erdvėse – nemokamas belaidis internetas”

  1. Mara parašė:

    Labas labai geras šaunu ..bet pakol gal dar neveikia ..kaip žinot …o gal tik prie savivsldybės ne visam mažeikių mieste….

  2. WIFI4ME parašė:

    Bent vieną wifi pastatykit pačioje matomiausioje vietoje su didele raudona antena, kad matytų ir į Mažeikius atvykstantys svečiai, kitų miestų kaimynai, užsieniečiai, turistai, kemperistai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto