Ir Mažeikiuose vakcinuojama „gyvosios eilės“ principu

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Rajone nuo COVID-19 jau paskiepyta per devyniolika tūkstančių, arba 38 proc., gyventojų, iš jų penkiolika tūkstančių – abiem vakcinos dozėmis. Mažeikiškiai vis dažniau sulaukia kvietimo skiepytis vadinamuoju „gyvosios eilės“ principu – tai yra be išankstinės registracijos. Per tris kartus į kvietimą atsiliepė apie pustrečio šimto gyventojų.
Šiuo metu vyksta Nacionalinio kraujo centro turas per Lietuvą, kurio metu daugiau nei dvidešimtyje savivaldybių visi norintieji be išankstinės registracijos galės pasiskiepyti nuo COVID-19. Atvykusieji „gyvos eilės“ principu bus skiepijami vakcina „Janssen“ – skiepijantis šia vakcina užtenka vienos dozės.
Mažeikiuose gyventojai bus skiepijami birželio 30-ąją, trečiadienį, 11–16 val., Naftininkų g. 11 (priešais Savivaldybės kultūros centrą, šalia Šv. Pranciškaus Asyžiečio bažnyčios).
Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

8 Atsakymai į “Ir Mažeikiuose vakcinuojama „gyvosios eilės“ principu”

 1. to Juozui parašė:

  O ką lyginti? Pas mus medicinos paslaugos mokamos: sudėtingesnis kraujo tyrimas, kardiologo, endokrinologo konsultacija, odotologas oho ho ho ir pan. Taigi sveikatos apsauga. Užtat galima pirkti kariuomenei auksinių šaukštų, valdžia gyvena ne pagal Lietuvos išteklius, o pagal kitokius standartus.

 2. Marytė parašė:

  Taip mes turim uždarbius kokius ,o mokečiai kainos…oho pagalEs …tai kur čia logika ,, greitieji testai turi buti nemokami tas pats ir dėl cow testas …bet kur juk mūsų valstybėje kas dabat sėdi

 3. Juozas parašė:

  Narystė ES ne prie ko. Palyginkite Vokietijos ir Lietuvos biudžetą sveikatos apsaugai ir suprasite kodėl ten nemokamai.

 4. Ne į temą parašė:

  Gyvename ES, bet neatrodo, kad taip.Pvz. Vokietijoje greitasis testas nuo koronos daromas nemokamai, pas mus – 28 eurai, testo galiojimo laikas – 24 val. Tik ar mūsų atlyginimai prilygsta Vokietijos?

  1. Irgi ne į temą parašė:

   Ir aš ne į temą. Pasiskiepykit ir nereikės jokių nei greitųjų nei lėtųjų testų. O kadangi skiepytis nenorit, bet galimybių paso norisi – mokėkit :) Ir dar – per visus antiskiepyntojus ir mutuoja virusas, niekaip su karantinais nebaigsim, kol žmonės bus tokie neatsakingi.

   1. ei parašė:

    Tamstele klysti, virusas mutuoja per tuos jau paskiepytuosius, kurie tampa viruso nešiotojais!

 5. Oho parašė:

  Nieka sau OHO

 6. oho parašė:

  oho

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*