Iš Baltarusijos mažeikiškė grįžo su čempionės medaliais

Baltarusijos meistrų pirmenybėse Milda Zubavičienė pelnė du aukščiausius apdovanojimus ir sidabro medalį. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Mažeikiškės bėgikės startai Baltarusijoje buvo vainikuoti dviem nugalėtojos titulais ir antros vietos medaliu.

Baltarusijoje, Gardino mieste, vyko šios šalies atvirasis veteranų lengvosios atletikos čempionatas, kuriame varžėsi dalyviai iš Baltarusijos, Latvijos, Lietuvos, Estijos bei Ukrainos. Vyresnių nei 35 metų lengvaatlečių amžiaus grupėje tarp 20 mūsų šalies garbę gynusių bėgikų startavo ir mažeikiškė Milda Zubavičienė.
Pirmieji startai mažeikiškei buvo sėkmingi – 400 ir 800 metrų distancijose Milda aplenkė visas varžoves ir tapo čempione, o estafetėje 4×100 metrų lietuvės nusileido tik Latvijos komandai ir iškovojo antrą vietą.