Iš egzamino išvytas prasikaltęs abiturientas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Ketvirtadienį abiturientai rinkosi į mokyklas dar vienam išbandymui – laikyti valstybinį matematikos egzaminą. Tačiau vienam mažeikiškiui baigti egzaminą sutrukdė… mobilusis telefonas.

Atsinešė mobilųjį telefoną

Rajono savivaldybės Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Jelena Sutkienė informavo, kad laikant matematikos egzaminą užfiksuotas nusižengimas.
Sodų vidurinės mokyklos abiturientas buvo paprašytas palikti  egzaminą, nes į jį atsinešė mobilųjį telefoną.
„Kai dėl brandos egzaminų organizavimo, viskas vyko sklandžiai. Tik viename centre suskambėjo egzaminą laikiusio kandidato telefonas. Egzaminų vykdytojai nuolat primena, kad mobilųjį telefoną į patalpą, kurioje laikomas egzaminas, neštis draudžiama, tačiau gal mokinys buvo išsiblaškęs“, – svarstė už egzaminų vykdymą atsakinga specialistė.
Nemalonus incidentas įvyko Senamiesčio pagrindinės mokyklos egzaminų centre.

Retas atvejis

Nusižengimas per šiųmetinę brandos egzaminų sesiją Mažeikiuose užfiksuotas pirmą kartą. J. Sutkienė pasakojo, kad ir per jos darbo praktiką toks įvykis pasitaikė pirmą kartą.
Abituriento darbas nebus vertinamas.
Specialistės teigimu, pašalintas jaunuolis matematikos egzaminą iš naujo galės laikyti tik kitais metais.
Šiemet rajone matematikos egzaminą laikė 330 abiturientų.

One Reply to “Iš egzamino išvytas prasikaltęs abiturientas”

  1. kurmis parašė:

    Manau ,kad galėtų kaip priminimas mokiniui, būti prie egzamino patalpos ženklas,kad draudžiama įsinešti mobilųjį,juk galbūt ir nekiekvienam spėjama priminti,kad neturėtų telefono,o dažnai nėra ir kur saugiai jį padėti.Liūdna ,kai išsiblaškęs mokinys pašalinamas iš egzamino sučirškus pamirštam išjungti žadintuvui, kai tuo tarpu daugelis mokinių tvirtina ,kad ėjo į egzaminus turėdami telefoną.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto