Iš Estijos – su taurėmis

Septynmečiai garbingai atstovavo rajonui Estijoje. Nuotrauka iš komandos archyvo

Dvi jaunųjų FK „Atmosfera“ futbolininkų komandos svečiavosi Estijoje, iš kur grižo su trečiosios vietos taurėmis.

Liko treti

Į Estijos miestelį Elvo varžytis tarptautiniame turnyre vyko dvi Antano Bulošo treniruojamos klubo ekipos – trylikamečiai ir pirmus žingsnius sportinėje karjeroje žengiantys septynmečiai.
Trylikamečiai žaidė vienuolika prieš vienuolika pusvalandžio trukmės rungtynes, jų varžovai buvo dar šešios Estijos komandos. Mažeikiškiai, sužaidę ketverias rungtynes lygiosiomis ir iškovoję dvi pergales, buvo apdovanoti trečiosios vietos taure ir medaliais.
Septynmečių grupėje buvo žaidžiami du kėlinukai po dešimt minučių, varžomasi penki prieš penkis. Turnyre kovojo šešiolika komandų iš Latvijos, Estijos ir Mažeikių. Pogrupyje mažeikiškiai pelnė visas tris pergales, ketvirtfinalyje rezultatu 7:1 įveikė FC „Helios-Lahte“ ekipą, o pusfinalyje 1:3 pralaimėjo būsimiesiems turnyro nugalėtojams Talino JK „Tameka“ sportininkams. Kovoje dėl trečiosios vietos mūsų žaidėjai 5:0 sutriuškino Polva FC „Lootos“ ekipą.

Nerealizuotas baudinys sužlugdė viltis

Geriausiu septynmečių turnyro vartininku pripažintas mažeikiškis Titas Pačerinskas.
„Apmaudu buvo trylikamečiams, kurie paskutinėse rungtynėse sužaidė lygiosiomis be įvarčių, nors rungtynių pabaigoje mušė vienuolikos metrų baudinį, bet jo nerealizavo. Pergalė būtų lėmusi antrąją vietą. Tuo tarpu septynmečiams tai buvo vienas iš pirmųjų turnyrų, svarbiausia jiems buvo įgyti tarptautinės patirties“, – apie komandų pasirodymą kalbėjo treneris.
Dabar komandų keliai skirsis – trylikamečiai ruošiasi šalies pirmenybėms, tuo tarpu jauniesiems žaidėjams čempionatų dar nebūna, jie žaidžia tik draugiškuose turnyruose, šiuo metu planuoja išvyką į turnyrą Kėdainiuose.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto