Iš Europos varžybų – su medaliais

Lietuvių delegacija pasirodė sėkmingai. Iš kairės: Vidmantas Butnorius, Gabrielė Marozaitė, trečiąją vietą užėmęs šiauliškis Eimantas Gajauskas, Gvidas Riepšas ir Nedas Jucys. Nuotrauka iš klubo archyvo

Rumunijoje vyko antrasis SKUND Europos karatė čempionatas ir antrosios Europos Kohai taurės varžybos, kuriose dalyvavo apie septyni šimtai sportininkų iš dvidešimt septynių Europos šalių. Lietuvai varžybose atstovavo trys Mažeikių karatė klubų „Žemaitis“ ir „Danas“ atstovai bei Šiaulių klubo „Baltasis tigras“ sportininkai.

Jaunieji mažeikiškiai karatistai pasirodė sėkmingai: 10–11 metų amžiaus grupėje taurės varžybose kata rungtyje „Žemaičio“ klubo kovotojai Nedas Jucys ir Gvidas Riepšas iškovojo pirmąsias vietas, o kumitė rungtyje Nedas, nusileidęs tik rumunui, užėmė antrąją vietą. Šioje svorio kategorijoje varžėsi 32 sportininkai.
Karatė klubo „Danas“ atstovė Gabrielė Marozaitė, kuri kovojo 14–15 metų amžiaus grupėje, svorio kategorijoje iki 52 kilogramų, kumitė rungtyje pasidabino sidabro medaliu. Mažeikiškė, kurios grupėje varžėsi šešiolika sportininkių, finalinėje kovoje nusileido Bulgarijos atstovei.
„Pagal pasiektus rezultatus ir didžiulę čempionate tvyrojusią konkurenciją, galiu pasakyti, kad mūsų sportininkai pasirodė labai gerai. Su čempiono medaliu galėjo grįžti ir Gabrielė, kuri niekuo nenusileido savo varžovei, tačiau pasitvirtino taisyklė, kad esant lygioms varžovėms, teisėjų palankumas lydi kaimyninės šalies, kurioje vyksta pirmenybės, sportininkus“, – trumpai kovas pakomentavo čempionatą stebėjęs ir jame teisėjavęs Lietuvos karatė asociacijos prezidentas Vidmantas Butnorius.
Pasak jo, šį pavasarį dar laukia turnyrai Šiauliuose ir Pakruojyje, po to vyks seminaras su karatė meistru Radviliškyje, o vėliau sportininkai ruošis pasaulio čempionatui, kuris spalio viduryje vyks Milane.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto