Iš jėgos trikovės pirmenybių visi grįžo su medaliais

Mažeikiškiai jėgos trikovininkai medalius pelnė visose amžiaus grupėse. Nuotr. iš komandos archyvo

Šalies jėgos trikovės pirmenybėse iš Mažeikių dalyvavo kaip niekad gausi tiek jaunųjų, tiek veteranų sportininkų delegacija. Ir visi jie grįžo su apdovanojimais.

});

Debiutavo medaliu

Tris dienas Druskininkuose vyko Lietuvos klasikinės (be specialios aprangos) jėgos trikovės čempionatas, kuriame varžėsi jauniai (iki 18 metų), jaunimas (iki 23 metų), suaugusieji ir veteranai. Po ilgesnės pertraukos mūsų rajonui atstovavo 12 sportininkų ir visi jie namo grįžo su medaliais.

Vienintelė mūsų rajonui atstovavusi moteris Natalija Gražulienė veteranų grupėje iškovojo šalies čempionės medalį.

Nustebino pirmenybių debiutantas trylikametis Emilis Šlyžius, rungęsis ir jaunių, ir jaunimo grupėse. Tarp jaunių Emilis buvo ketvirtas, o jaunimo grupėje, 59 kg svorio kategorijoje, iškovojo trečią vietą. Tarp jaunių antrą vietą pelnė Matas Baranauskas.