Iš konkurso šokėjai grįžo su apdovanojimais

Asmeninio archyvo nuotraukos

Mažeikių moksleivių namų šokių studijos „Saulė“ keturių amžiaus grupių šokėjai iš Klaipėdoje vykusio jaunųjų šokėjų festivalio-konkurso „Gintarinė rampa 2015“ grįžo su apdovanojimais.

Be mažeikiškių, jubiliejiniame, 10-ajame, Žemaitijos regiono šiuolaikinio šokio festivalyje-konkurse dalyvavo ir varžėsi jaunieji šokėjai iš Gargždų, Šilutės, Klaipėdos, Kretingos, Skuodo bei Raseinių.
Pasak šokių studijos vadovės Ramutės Plonienės, šis festivalis nuo visų kitų skiriasi tuo, jog dalyviai bei jų pasirodymai nėra vertinami vietomis, kaip įprastai būna. Dalyviai apdovanojami padėkos, garbės raštais ir nominacijomis. Padėkos raštas atitinka trečiąją vietą, garbės raštas – antrąją, na, o nominacija – pirmąją vietą.
„Į konkursą Klaipėdoje važiavo keturių amžiaus grupių vaikai: mažiausieji, vidurinio amžiaus šokėjai ir mūsų didžiosios merginos. Ir visos grupės buvo puikiai įvertintos. Viena „Saulės“ mergaičių grupė gavo padėkos raštą už gražų šokį ir suteiktas geras emocijas. Dar dvi mūsų šokėjų grupės už artistišką šokių atlikimą buvo apdovanotos garbės raštais. O „Saulės“ šokėjai berniukai gavo įvertinimą už geriausią šokio choreografiją“, – pasiekimais pasidžiaugė vadovė.

Visas rašinys – „Santarvės“ laikraštyje.

Asmeninio archyvo nuotraukos

Asmeninio archyvo nuotraukos

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto