Iš Minsko – su apdovanojimais

Lietuvos rinktinei vieną iš trylikos pirmų vietų apdovanojimų pelnė Milda Zubavičienė (trečia iš dešinės). Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Du Mažeikių veteranai bėgikai Lietuvos rinktinės sudėtyje puikiai pasirodė atvirajame Baltarusijos veteranų čempionate – keturi startai – du medaliai.

Minske vyko aštuntasis atviras Baltarusijos veteranų čempionatas, kuriame tarp trylikos šalių sportininkų buvo ir nemaža lietuvių komanda. Mūsų rajonui atstovavo Mažeikių bėgimo klubo nariai Milda Zubavičienė ir Saulius Prielgauskas.
Lietuviai šiose pirmenybėse iškovojo trylika pirmų vietą, viena iš jų – mažeikiškių kraitelėje:
40–44 metų amžiaus grupėje nugalėjo Milda Zubavičienė, 400 metrų distanciją įveikusi per 1:02.86 minutės. Mažeikiškės rezultatas 400 m bėgime buvo pirmas absoliučioje įskaitoje ir ji tapo Lietuvos rekordo autore šioje amžiaus grupėje. Taip pat ji kartu su kitomis lietuvėmis bėgikėmis užėmė ketvirtą vietą estafetėje keturi po 400 metrų.
Bronzos apdovanojimą 800 metrų bėgime tarp 35–39 metų amžiaus bėgikų iškovojo Saulius Prielgauskas, 3000 metrų bėgime jis liko dešimtas.