Iš „ORLEN Lietuva“ – šventinės dovanos

Jauni, talentingi, drąsūs eksperimentuoti, atidūs detalėms ir ieškantys originaliausio, bet ne paties lengviausio sprendimo – taip apibūdinama ekspoziciją įrengusios mažosios bendrijos „Baukas“ komanda. Nuotr. iš Mažeikių muziejaus archyvo

Šios dienos – simbolinės ir svarbios ne tik Juodeikių kaime įsikūrusios akcinės bendrovės „ORLEN Lietuva“ darbuotojams, bet ir Mažeikių miesto bei rajono gyventojams. Penktadienį, balandžio 26 d., suėjo 30 metų, kai buvo pasirašyta Lietuvos Respublikos ir Lenkijos Respublikos draugiškų santykių ir gero kaimyninio bendradarbiavimo sutartis. Šiandien, balandžio 29 d., minima bendrovės 44-erių metų veiklos sukaktis.

});

Įprasminant abi sukaktis, Mažeikių muziejuje iškilmingai atidaryta nuolatinė ekspozicija „Naftos kelias“. Nuo šiol mažeikiškiai ir miesto svečiai, atvykę į muziejų, galės daugiau sužinoti apie miesto augimą ir plėtrą paskatinusios gamyklos istoriją, įdomiausius faktus.

Vienintelė tokia Baltijos šalyse ir Lenkijoje

Iki šiol Mažeikių muziejuje veikė viena nuolatinė ekspozicija –...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto