Iš pareigų atšaukta „Tavo pastogės“ vadovė

Buvusi bendrovės vadovė Elena Stanulienė valdybos sprendimo nekomentavo. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Šią savaitę valdybos sprendimu iš užimamų pareigų buvo atšaukta miesto daugiabučius namus administruojančios bendrovės „Tavo pastogė“ vadovė.
Dėl kokių priežasčių tai buvo padaryta, valdybos nariai nekomentuoja.

Liko nežinia

Buvusi bendrovės vadovė Elena Stanulienė „Santarvei“ tokio valdybos sprendimo nekomentavo, taip pat nenurodė ir priežasties, dėl ko buvo atleista.
Šiuo metu bendrovės vadovo pareigas laikinai eina ūkio dalies vedėja Zita Samušienė.
Ji patikino, jog gyventojai jokių pokyčių nepajus.
„Vadovės pareigas užimsiu tik laikinai, gal savaitę ar dvi. O kas bus toliau, sunku pasakyti. Patys darbuotojai norėtume daugiau žinoti, bet kol kas lieka tik laukti, kol bus paskirtas naujas vadovas“, – „Santarvei“ sakė Z. Samušienė.

Skelbs konkursą

Nuo išsamesnių komentarų susilaikė pakalbintas ir vienas iš valdybos narių – Savivaldybės administracijos skyriaus vedėjas Romualdas Sakalauskas.
„Valdyba priėmė sprendimą atšaukti Eleną Stanulienę iš užimamų pareigų, tačiau ji neprivalo aiškinti ir komentuoti savo sprendimų“, – teigė R. Sakalauskas.
Pasak jo, „Tavo pastogės“ abonentams niekas nesikeis. Viskas vyks įprasta tvarka, kol bus paskirtas naujas įmonės vadovas. Tam bus skelbiamas konkursas.
„Tavo pastogės“ vadovo pareigoms užimti paskelbtame konkurse galės dalyvauti visi norintieji, kurie atitiks keliamus reikalavimus ir kvalifikaciją. Kol kas šie reikalavimai, konkurso sąlygos ir data nėra patvirtinti, todėl neaišku, ar pati Elena Stanulienė galės dalyvauti konkurse“, – sakė R. Sakalauskas.
„Santarvei“ paklausus, koks tolesnis įmonės likimas – ar iš tiesų ketinama „Tavo pastogę“ sujungti su „Mažeikių butų ūkiu“ – R. Sakalauskas atsakė apie tai nieko nežinąs.

6 Atsakymai į “Iš pareigų atšaukta „Tavo pastogės“ vadovė”

 1. to D. Šideikiene parašė:

  Jūs galit dalyvauti, jeigu jums užteks išsilavinimo ir aišku noro dirbti, va to noro turbūt ir nebus. Vis sakot , kad visi konkursai iš anksto nulemti tai gal pabandyk bent kartą. Jums kompetencijos turi užtenki, jei jau į seimą einat.

 2. pritariu Jonui parašė:

  Butinai reikia pazymos. Jus visas institucijas turbut apkraunat savo skundas del savo paranojos. Atsiminkit kad kiekvienam jusu skundo tyrimui leidziami musu mokesciu moketoju pinigai, kurie gali buti panaudoti kitiems tikslams.

 3. Jonas parašė:

  Tos Jūsų rašliavos ir nuolatiniai skundai p. Daiva Šideikiene, jau nebe juokingi.Panašu ,kad Jums paranoja.Gaila , kad nėra tokio reikalavimo,kaip pristatyti pažymą iš psichiatrų, asmenims siekiantiems būti išrinktais į atstovaujamąją valdžią.Čia nenoriu paneigti E. Staniulienės nusižengimų, už kuriuos galų gale ji ir buvo išspirta iš pareigų

 4. Daiva Šideikienė parašė:

  2011-07-24 dėl 2007m. išduotos šilumos įrenginių techninės būklės patikrinimo akto – pažymos gyvenamajam namui Naftininkų g.30. į Mažeikių raj. prokuratūrą kreipėsi meras A.Tenys. Pavyko išsiaiškinti ,kad dokumentas buvo suklastotas. Labai neaišku ,kodėl tiek ilgai meras A.Tenys nesidomėjo apie savo paties pateikto skundo nagrinėjimo rezultatus? Tik 2012-08-13 Mažeikių savivaldybės internetiniame tinklalpyje buvo paskelbta apie 2012-02-24 priimtą Mažeikių raj. apylinkės teismo įsakymą dėl savivaldybės konroliuojamos įmonės UAB ,,Tavo pastogė“ direktorės E,.Staniulienės veikimo.
  2011m. rugsėjo mėn. UAB,, Tavo pastogė“ direktorė E.Staniulienė mūsų savivaldybės administracijos direktoriui B.Kryžiui pristatė jau kitą, 2009-02-18 aktą – pažymą Nr. 15-559-10 išduotą tam pačiam gyvenamajam namui. Yra žinoma, bent jau taip pats pareiškė administracijos direktorius B.Kryžius, kad ,,2011-09-09 Valstybinės energetikos inspekcijos 2009-02-18 aktą – pažymą Nr.15-559-10 kopija buvo perduota Telšių apskrities VPK Mažeikių rajono Policijos komisariatui.“
  2012-08-07 direktoriaus B.Kryžiaus paprašiau pateikti Telšių apskrities VPK Mažeikių rajono Policijos komisariato atsakymo kopiją, tačiau kaip jau įprasta mūsų savivaldybėje, mero A.Tenio asmeninio
  ( politinio ) pasitikėjimo valstybės tarnautojai nesiteikia pateikti atsakymų per Įstatymo nustatytą laikotarpį.
  Manau ,kad Mažeikių raj. apylinkės prokuratūra turėtų pasidomėti ne tik E.Staniulienės veikimu, bet ir kitų asmenų atliktais veiksmais: pvz: buvusiu Valstybinės Energetikos inspekcijos vyresniuoju – inžinieriumi Povilu Stankevičiumi, šiuo metu , berods, dirbančiu UAB,,Mažeikių būtų ūkis“ ir kitais savivaldybės kontroliuojamos įmonės UAB ,,Mažeikių šilumos tinklai“ specialistais.

 5. Daiva Šideikienė parašė:

  Kas galės dalyvauti konkurse, viskas priklausys nuo keliamų reikalavimų ir kvalifikacijos. Aišku , jeigu konkurso sąlygose bus numatyta ,kad užtenka tik vidurinio išsilavinimo ir nebus numatyta ,kad asmuo turintis teisumą pagal LR BK 300 straipsnį 1dalį ( dokumentų klastojimas) negali dalyvauti UAB ,,Tavo pstogė“ direktoriaus vietai užimti, tad lieka reali galimybė, kad ir pati Elena Stanulienė galės dalyvauti konkurse.

 6. vija parašė:

  aišku, kad MBŪ Stonkus pasiims. Jau senai to siekė

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto