Iš pirmenybių – su dviem medaliais

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Vilniuje vykusiame Lietuvos stalo teniso čempionate varžėsi trys mažeikiškiai. Iškovoti du medaliai.

Pralaimėjo čempionui

Vilniuje tris dienas vyko 86-asis Lietuvos stalo teniso čempionatas, kuriame varžėsi po 32 geriausius šalies stalo tenisininkus ir tenisininkes.
Po atrankos teisę kovoti pagrindiniame metų šalies turnyre iškovojo trys mažeikiškiai – Tonetas ir Arnoldas Domeikos bei Algirdas Sriubas.
Po pirmąją dieną vykusių varžybų pogrupiuose paaiškėjo, kad į stipriausiųjų sportininkų šešioliktuką pateko abu mažeikiškiai broliai Domeikos.
Antrąją dieną Tonetas „krito“ jau pirmoje kovoje, tuo tarpu 2014 metų Lietuvos čempionas Arnoldas pateko į stipriausiųjų sportininkų ketvertuką.
Kovoje dėl patekimo į finalą mažeikiškis susigrūmė su praėjusių metų šalies čempionu Alfredu Udra iš Klaipėdos. Po itin atkaklios kovos pergalę rezultatu 4:3 (paskutinis lemiamas setas baigėsi rezultatu 13:11) iškovojo Klaipėdos atstovas, kuris vėliau ir tapo šių metų šalies čempionu, tuo tarpu pralaimėjęs Arnoldas turėjo tenkintis bronzos apdovanojimu.
Šalies vicečempiono titulą Arnoldas iškovojo mišrių dvejetų varžybose poroje su vilniete Egle Orlovaite. Ši pora tik finalinėje kovoje rezultatu 0:3 pralaimėjo A. Udros ir vilnietės Aistės Macaitės porai.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

One Reply to “Iš pirmenybių – su dviem medaliais”

  1. Pilietis parašė:

    Pagarba treneriui R.Jackevičiui!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto