Iš Priekulės – su nugalėtojų taure

Arūnas Čiplys pasirodymu Latvijoje liko patenkintas: ir laimėta, ir įveiktas vienas iš šalies rinktinės lyderių. Nuotrauka iš asmeninio archyvo

Keturi Mažeikių „Darts“ klubo atstovai dalyvavo Priekulėje vykusiose Latvijos ir Baltijos reitingo varžybose „Priekules Kauss 2013“, kuriose varžėsi 34 sportininkai iš Lietuvos ir Latvijos.

Trys mažeikiškiai vyrai buvo tarp šešiolikos geriausiųjų, tačiau į aštuntuką pateko tik Arūnas Čiplys.
Darius Repšys pralaimėjo A.Čipliui, o Jurijus Stekolnikovas nusileido Madarui Razmai.
Su šiuo Latvijos sportininku, kuris dabar septintasis pasaulio reitinge, pusfinalyje susikovė ir pasaulio reitinge 28-ąją vietą užimantis Arūnas. Mažeikiškis latvį įveikė rezultatu 5:4.
Finale Arūnas susitiko su kauniečiu Darium Labanausku. Kaunietis gerai rinko taškus, pirmavo net rezultatu  4:1, bet A. Čiplys sugebėjo sėkmingiau sužaisti, laimėti susitikimą, antrą kartą iš eilės nugalėdamas vieną iš šalies smiginio lyderių.
„Vasara baigėsi ir prasidėjo rudens varžybų maratonas. Šį savaitgalį Trakuose vyks Baltijos Taurės varžybos, kuriose aš atstovausiu šalies rinktinei, o mažeikiškiai žais atskira komanda. Žinome, kad į varžybas atvyks stiprios Norvegijos ir Olandijos rinktinės, tačiau, gerai susiklosčius situacijai, tikimės pakovoti ir dėl prizinės vietos bendroje įskaitoje“, – planus atskleidė A. Čiplys.