Iš Priekulės – su taurėmis

Nuotrauka iš asmeninio albumo

Priekulėje vyko Latvijos ir Baltijos reitingo smiginio varžybos „Priekules kauss 2014“, kuriose varžėsi ir trys Mažeikių atstovai.
Pirmąją dieną individualioje rungtyje, nepatekę į atkrintamąsias varžybas, mūsų miesto atstovai Irena Čiplienė ir Jurijus Stekolnikovas iškovojo atitinkamai devintąją ir septynioliktąją vietas.
Vienas iš šalies smiginio lyderių Arūnas Čiplys pusfinalio kovoje net 5:1 įveikė šiuo metu pasaulio reitingo penktoje vietoje esantį kaunietį Darių Labanauską, tačiau finale rezultatu 3:5 pralaimėjo Latvijos stipriausiam žaidėjui Madarui Razmai.
Antrą dieną rungtyniaudami tarp dvylikos vyrų porų A. Čiplys poroje su D. Labanausku tik 5:4 sugebėjo nugalėti latvių M. Razmos su  A. Strelio duetą ir tapo turnyro nugalėtojais.
Moterų grupėje tarp šešių porų pusfinalį pralaimėjo ir trečiąją vietą  poroje su Anita Puncule iškovojo I. Čiplienė.
Savaitgalį Mažeikių DARTS klubo komanda dalyvaus Baltijos taurės turnyre Rygoje, o paskutinį rugsėjo savaitgalį A. Čiplys su Lietuvos rinktine varžysis Europos taurės varžybose Rumunijoje.

One Reply to “Iš Priekulės – su taurėmis”