Iš Rygos – tik su pergalėmis

Renatos Martinkienės auklėtiniai paskutiniame pirmojo etapo ture įveikė visus keturis varžovus. Nuotrauka iš komandos archyvo

Pirmojo etapo kovas Baltijos berniukų krepšinio lygoje pergalingai baigė Mažeikių sporto mokyklos 13-mečiai krepšininkai, treniruojami Renatos Martinkienės.
Paskutiniame ture Rygoje jaunieji mažeikiškiai iškovojo visas keturias pergales.

Sunkiausiai mažeikiškiams klostėsi rungtynės su Valmieros ir Suomijos „HoNsu“ bendraamžiais –laimėta tik 34:25 ir 46:37. Kitose dvejose turo rungtynėse mūsų rajono ekipos pranašumas prieš varžovus buvo akivaizdus – estų „Keila KK“ įveikta rezultatu 64:44, o Sankt Peterburgo „Nevskije Zvezdy“ – net 62:30.
„Labiausiai ir nuogąstavome dėl šių rungtynių, tačiau vaikinai sužaidė labai sėkmingai ir rusus įveikė be didesnio vargo. Šios keturios pergalės leido pakilti net į antrą turnyrinės lentelės vietą ir gauti palyginus silpnesnius varžovus pirmajame atkrentamųjų varžybų etape“, – sakė komandos trenerė.
Balandžio 6–8 dienomis Siguldoje vyks šios amžiaus grupės varžybų finalinis etapas, į kurį susirinks 16 komandų. Mažeikiškiai pirmame etape susikaus su penkioliktą vietą užėmusiu kolektyvu.
Savaitgalį į Rygą vyksta ir Vidmanto Berčio treniruojami vienuolikmečiai Sporto mokyklos auklėtiniai – jie savo amžiaus grupėje žais paskutines Baltijos berniukų krepšinio lygos pirmojo etapo rungtynes.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto