Iš Šiaulių parsivežta įvairios prabos medalių

Po sėkmingų ir gausų medalių derlių atnešusių kovų Šiauliuose – bendra Mažeikių delegacijos nuotrauka. Nuotrauka iš komandos archyvo

Šiauliuose vyko tradicinis Lietuvos WKF karatė turnyras „Tigro taurė 2019“, kuris sukviečia stipriausius šalies karatė klubų sportininkus. Jame dalyvavo ir 22 Mažeikių karatė klubuose „Žemaitis“ ir „Danas“ treniruotes lankantys sportininkai.

Šiame turnyre įvairiose amžiaus ir svorio kategorijose varžėsi karatekos iki šešiolikos metų, mažeikiškiams pavyko iškovoti net 21 įvairios prabos apdovanojimą.
Visų trijų spalvų medalius mūsų sportininkai pelnė kata rungtyje – pirmą vietą iškovojo Ignas Gabrėnas, antrą – Eivydas Gaižauskis, trečią – Laurynas Mazilinas. Visi kiti medaliai pelnyti kumitė rungtyje, kur turnyro nugalėtojais tapo Ignas Gabrėnas, Liutauras Stončius, L. Mazilinas, E. Gaižauskis ir Gvidas Alčauskas, antras vietas pelnė Smiltė Ema Leliungaitė, Jonė Tarvainytė, Taurius Žukauskas bei Žygimantas Dobrovas, bronzos medaliais apdovanoti Ieva Bartušytė, Nojus Grigutis, Titas Mačiukas, Aleksas Birėta, Danielius Stončius, Titas Straupas, Jokubas Rimonis, Nojus Zotikovas ir Astijus Norbutas.
„Tai – didelis pasiekimas. Pirmosios vietos taurę iškovojo 6 sportininkai, 5 mažeikiškiai pasiekė finalą, ir tai taip pat yra džiuginantis rezultatas. Galbūt šįkart ne visiems jauniesiems sportininkams pavyko pranokti savo varžovus, tačiau demonstruojant tokią sportinę formą aukščiausi rezultatai bus pasiekti vėliau“, – sportininkų pasiekimais džiaugėsi klubo „Žemaitis“ treneris Rolandas Volkovas.