„Iš širdies į širdį“ – pagarba vyresnio amžiaus žmonėms

Nuotr. iš seniūnijos archyvo

Šerkšnėnų seniūnijos darbuotojų kolektyvas daug metų puoselėja tradiciją – kasmet po vienu stogu suburia ir pagerbia seniūnijos teritorijoje gyvenančius vyresnio amžiaus žmones.

});

Ketvirtadienį Žemalėje surengtoje popietėje „Iš širdies į širdį“ susirinko šimtas Šerkšnėnų seniūnijoje gyvenančių žmonių bei svečių, norinčių pabendrauti, pasilinksminti, pasveikinti savo kaimynus, bičiulius, pažįstamus.

Pasak Šerkšnėnų seniūnės Alinos Čekienės, popietė iš „Širdies į širdį“ skirta pagerbti seniūnijos gyventojus, kurie šiais metais jau paminėjo arba dar minės 80, 85, 90 metų jubiliejus ir visus vyresnius nei 90 metų žmones. Į tradicinę popietę, kuri šiemet surengta jau 22 kartą, pakviesti ir visi 60 metų sulaukę bei vyresni gyventojai, taip pat ir turintys negalių, bei šeimos, auginančios neįgalius vaikus.

Nuotr. iš...

Laikraščio elektroninę versiją gali skaityti tik prisijungę ir prenumeratą turintys vartotojai.

Jeigu esate mūsų prenumeratorius, prisijunkite su savo prisijungimo duomenimis, kuriuos gavote atlikę apmokėjimą arba kuriuos jums suteikė redakcija.

Registruokitės | Pamiršai slaptažodį?

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto

Visa medžiaga, pateikta laikraščio „Santarvė“ interneto svetainėje „www.santarve.lt“ yra UAB „Santarvės laikraštis“ nuosavybė. Svetainės informacijos arba jos dalių negalima dauginti, atgaminti, perspausdinti ir platinti jokiomis formomis (taip pat ir elektroninėmis) be raštiško UAB „Santarvės laikraštis“ įgaliotų darbuotojų leidimo
© Visos teisės priklauso UAB „Santarvės laikraštis“.