Iš tarptautinio konkurso – su laimėjimais

Alvydė Kniuipytė ir Ksaverija Vaičiulytė Nuotr. iš asmeninių archyvų

Balandžio 2–7 dienomis Vilniuje vyko tarptautinis jaunųjų atlikėjų konkursas „Muzikos talentų lyga 2019“.
Dėl geriausiųjų dainininkų vardo sėkmingai varžėsi ir mažeikiškės – vokalo pedagogų Eleonoros Kirkilienės bei Antano Dargio mokinės.

Konkurencija buvo didelė

Konkursas „Muzikos talentų lyga“ turi nemenką „svorį“ ne tik Lietuvoje, bet ir užsienio šalyse.
Jis šiemet vyko penktąjį kartą. Jaunųjų atlikėjų pasirodymus vertino bei nominantus rinko 20 vertinimo komisijos narių iš įvairių pasaulio šalių, o geriausiuosius – Grand Prix laimėtojus rinko Lietuvos scenos žvaigždės Merūnas Vitulskis, „Rondo“ siela dainininkas ir muzikantas Aleksandras Ivanauskas-Fara, kompozitorius Gediminas Zujus, dainininkė Ieva Narkutė bei svečias iš Ukrainos, aktorius ir dainininkas Oleg Lysyj.
Konkurencija tarp konkurse dalyvaujančių atlikėjų kasmet vis didėja. Šiemet „Muzikos talentų lygoje“ savo gebėjimus – dainuoti, valdyti balsą, sudominti ir įtraukti publiką, konkurse rodė per 1000 atlikėjų iš 13 pasaulio šalių.

Keturios pergalės

Konkurse dainininkai rungėsi pagal atskiras vokalo ir šokio kategorijas bei amžiaus grupes. Mažeikių moksleivių dainos studijos „Kregždutė“ vadovė E. Kirkilienė didžiuojasi savo mokinėmis – Ksaverija Vaičiulyte ir Alvyde Kniuipyte, kurios 16 metų atlikėjų kategorijoje laimėjo pirmąsias vietas. Viena iš merginų atliko funky, kita pop stiliaus dainas. Kita E. Kirkilienės mokinė – 15-metė Augustė Kaserevičiūtė atliko miuziklo dainą ir buvo įvertinta trečia vieta.
Konkurse dalyvavo ir A. Dargio mokinė Rugilė Kairytė.
„Rugilė buvo išmokusi neblogą lietuvišką dainą ir kadangi jau nusprendėme jame dalyvauti, nutarėme dalyvauti dviejose konkurso kategorijose – lietuviškos dainos ir pop muzikos. Na ir abiejose kategorijose 14-os metų atlikėjų grupėje ji iškovojo pirmąsias vietas“, – džiaugsmo mokinės pergale neslėpė pedagogas.

One Reply to “Iš tarptautinio konkurso – su laimėjimais”

  1. sveikinimai parašė:

    pedagogams ir panelėms ;)Neprapulti LT,o veržtis toliau.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto