Iš tarptautinio turnyro – dvi dešimtys medalių

Mažeikiškiai „Kaminario“ karatekos po gero pasirodymo tarptautiniame turnyre neslėpė džiaugsmo. Orintos GERIKAITĖS nuotrauka

„Kyokushin“ karatė klubas „Kaminaris“ pasirodymu tarptautiniame turnyre Klaipėdoje užbaigė sezoną.
Kitais metais dvidešimtmetį švęsiančio klubo karatekos iš uostamiesčio parsivežė dvidešimt medalių.

Paskutinėse sezono varžybose „Baltijos Taurė – vilties kova 2017“ Mažeikių „Kaminario“ klubui atstovavo 20 kovotojų, kurie varžėsi tarp1100 dalyvių net tik iš Lietuvos, bet ir iš šešių Europos šalių: Latvijos, Estijos, Rusijos, Lenkijos, Olandijos ir Švedijos.
Visi turnyre dalyvavę mažeikiškiai kovotojai grįžo su apdovanojimais.
Turnyro nugalėtojais tapo Tautvydas Grudys, Erika Rukšėnaitė ir Justas Sarakauskas.
Antrąsias vietas iškovojo Liutauras Čiužas, Mantas Dūda, Alanas Giedraitis, Svajūnas Kelpšas, Laurynas Neimonas, Šarūnas Jokūbas, Artūras Pečiulis.
Trečiąsias vietas užėmė Rusnė Vaičiulytė, Rokas Vaičiulis, Gražvydas Kubis, Laimonas Žitkus, Lukas Leistrumas, Danielius ir Gabrielius Gasan, Neirūnas Paulikas, Gabrielius Bukauskas ir Žilvinas Babrauskas.