
Vieni pirmųjų pasiruošimą naujam Lietuvos moksleivių krepšinio lygos sezonui pradėjo dvylikamečiai Mažeikių sporto mokyklos auklėtiniai. Jie dalyvavo tarptautiniame turnyre Latvijoje.
Nusileido rungtynių pabaigose
Praėjusį sezoną Lietuvos moksleivių krepšinio lygos „Pirmojo iššūkio“ turnyre debiutavusi dvylikamečių krepšininkų komanda, treniruojama Roberto Žibiko, rugpjūtį dalyvavo tris dienas Talsi mieste, Latvijoje, vykusiame turnyre. Be jų, turnyre varžėsi dar penkios ekipos iš Latvijos, Estijos ir Sakartvelo.
Jaunieji mažeikiškiai įveikė dvi Latvijos komandas, nugalėjo Estijos atstovus, tačiau nusileido Sakartvelo ir šeimininkų latvių bendraamžiams.
Ekipa iškovojo trečios vietos taurę ir medalius, o naudingiausiu mūsų komandos žaidėju pripažintas Kristupas Juodis.
„Visos penkerios rungtynės vyko taškas į tašką. Mums būtina išmokti sėkmingai jas užbaigti – abiejuose pralaimėtuose susitikimuose nusileidome tik paskutinėmis minutėmis“, – apie turnyro kovas „Santarvei“ pasakojo treneris R. Žibikas.
Išsikėlė aukštus tikslus
Pirmasis oficialus sezonas krepšininkams buvo gana sėkmingas: Baltijos berniukų krepšinio lygoje iškovota antra vieta, Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje pelnytas kelialapis į B divizioną.
„Su Talsi ekipos teneriu palaikome draugiškus ryšius, todėl, sulaukę pakvietimo į turnyrą, nedvejojome, norėjome pažiūrėti, kaip komanda žaidžia po vasaros atostogų. Treniruotes pradėjome prieš tris savaites, jose visas dėmesys buvo skirtas fiziniam pasirengimui, o krepšinio žaidėme mažai. Ištižę nesame, tačiau dar reikia atkurti ryšius aikštelėje“, – komentavo treneris.
Artėjančio krepšinio sezono tikslai – sėkmingai žaisti Baltijos berniukų krepšinio lygoje ir Lietuvos moksleivių krepšinio lygoje iškovoti kelialapį į A divizioną.