Iš Tarybos narių atsistatydino R. Gorbačiovas

Į Savivaldybės tarybą R. Gorbačiovas buvo išrinktas pagal koalicijos „Kitaip“ iškeltų kandidatų sąrašą. Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Savivaldybė gavo Vyriausiosios rinkimų komisijos sprendimą patenkinti Rosvaldo Gorbačiovo prašymą atsistatydinti iš Tarybos nario pareigų. Jį Taryboje pakeis verslininkas, „Santarvės“ laikraščio leidėjas Alvydas Balčiūnas.

Lėmė asmeninės aplinkybės

Į Savivaldybės tarybą R. Gorbačiovas buvo išrinktas pagal koalicijos „Kitaip“ iškeltų kandidatų sąrašą.
„Pasitraukiu, nes pasikeitė mano asmeninio gyvenimo aplinkybės. Tarybos nario funkcijos yra
visuomeninės, nėra pagrindinis darbas, iš kurio gali duonai užsidirbti. Mano visi darbai, pradėti   projektai yra Vilniuje.  Atstumas didelis, kuo toliau, tuo sudėtingiau suderinti nuolatinį darbą su Tarybos nario pareigomis“, – atsistatydinimo argumentus dėstė politikas.

Nenorėjo apgaudinėti rinkėjų

R. Gorbačiovas, su „Santarve“ kalbėdamas apie savo pasitraukimą, svarstė, kad galbūt tokiu veiksmu nuvylęs kai kuriuos rinkėjus. Tačiau jis mano, kad šis pasirinkimas yra sąžiningas, nes negalėjęs kokybiškai, efektyviai dirbti.
„Galėjau ir toliau retsykiais atvažinėti ir imituoti veiklą. Bet nenoriu nei savęs, nei rinkėjų apgaudinėti. Žmonių valia tapau Tarybos nariu, todėl noriu su jais būti sąžiningas. Dirbti bet kaip rajono žmonėms – nenoriu ir negaliu, todėl priėmiau sprendimą, kuris, mano nuomone, yra sąžiningas“, – teigė pašnekovas.

Įneš naujų vėjų

Atsistatydinusį Tarybos narį pakeis verslininkas, „Santarvės“ laikraščio leidėjas Alvydas Balčiūnas, taip pat dalyvavęs savivaldybių tarybų rinkimuose pagal koalicijos „Kitaip“ iškeltų kandidatų sąrašą.
R. Gorbačiovo teigimu, dėl šio fakto jam buvę lengviau apsispręsti.
„Į Tarybą ateina žmogus, kuris, mano manymu, yra garbingas. Tikiu, kad jo darbas Taryboje bus naudingas, jis įneš naujų vėjų“, – prognozavo pašnekovas.
Be R. Gorbačiovo, Tarybos nario mandatus yra gavę dar du koalicijos „Kitaip“ kandidatai – Deivydas Vyniautas ir Darius Seilius.

18 Atsakymų į “Iš Tarybos narių atsistatydino R. Gorbačiovas”

 1. Petrui parašė:

  Kam senamiestyje 7 aukstu bokstas,ar su protu susipykot? tai statykit vietoi vandens boksto,net nuotrauka is paukscio skrydzio nepasikeistu.Statytojai jus statytojai,darzelius geriau renovuokit ,kad vaikai nesaltu,o ne apie dangoraizius galvokit.Mazeikiam reikalingas dangoraizis ,kaip Geidziam televizijos bokstas.

 2. Petras parašė:

  tai dabar gal p.Balčiūnas jau galės statyt Laivės gatvėj savo 7 aukštų dangoraižį??????vis dėlto į valdžią prasimušė…..gal pagaliau tą griuvena bus nušluota nuo žemės paviršiaus ir nedarkys senamiesčio vaizdo???? Kaip Balčiūnai? neužtenka berželius nuo stogo nupjaut..reikia iki galo sutvarkyt..lauksim rezultatų…

 3. Varge varge parašė:

  Tai jis yra sedejes ar kaip cia iseina?

 4. Iš šono parašė:

  Jau kažkam yra/bus negerai, ant mazolio kažkam užlipo Balčiūnas, kad taip purvais jį drabsto… Ir kaip neįkyrėjo taškytis nepagrįstais kaltinimais, juodinti ? Per greit prilipinam etiketes, per daug esam susireikšminę, per daug pavydūs… Nebus mūsų visuomenė laiminga, nes esam pikti, bailiai, verkšlentojai ir pavydūs. O vat jei pamėginus būt ŽMOGUMI, o ne menkysta, o jei ne kasti duobės kitam, bet padėt?

 5. Geda parašė:

  Uz ka Balciunas yra nuteistas?

 6. V parašė:

  Varykite kiek tik išeina, ir kaip lietuviai sugeba savo kaimišku mentalitetu. Paskaičius komentarus susidarau išvadą, kad kažkodėl Balčiūno labai jau nepageidaujate savo garbingoje Taryboje… Ir ką čia bepridursi….

 7. Studentė parašė:

  Garbė tai labai plati savoka. Ir naudoti ją reikia labai atsargiai, nemenkinant prasmės. Gimęs žmogus kiekvienas daro į sauskelnes, bet augant atsiranda įpročiai ir pamažu susitvarko ir pasikeičia poelgis. Bet yra daug žmonių, kuriems vaikystės įprotis nepraeina visą gyvenimą, niekaip nepavyksta susitvarkyti. Ir psichologinis šlapinimais daugiau labiai griaužia nei natūralus. Žmogus toks jau individas, negali jis vertinti, matyti pagal kito žmogaus matymą ir elgesį. Tik tiesmukas vertinimas pagal save, tik pagal paties nuveiktus darbus ir poelgį, o jeigu yra dar baimė, tai koks gali būti objektyvumas vertinime.
  Patarimas prieš vertinant kitą, tuo pačiu kampu įsivertinkime patys save.

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Kad ir kaip ten bebūtų, siciliečių kalboje žodis „mafiusu“ grubiai reiškia „išdidus“ arba „garbingas“.

  ve.ve.ve.elegancija.eu/mafijozo-garbes-kodeksas/

 9. to loas parašė:

  nieko nesupratau, ką pats ar pati parašei:). Įspūdis, kad autorius pirmą kartą užklydęs į internetinį puslapį.

 10. Labai parašė:

  jau daug yra prisimelaves tas veikejas- net neraudonuoja, ir nelabai yra protingas, man atrodo….

 11. loas to bingo parašė:

  Dabar pats(pati) perskaityk savo komentarą taip, kaip jį skaitytų normalus, nieko nežinantis pilietis. Ir pridėjęs(-usi) ranką prie širdies pasakyk sau, kad viską, ką perskaitei – supratai.
  Jei jau nori pasakyti LABAI DAUG, tai bent jau mintis sudėliok, ok?

 12. Nesvarbu parašė:

  O santarve.lt tikrai atgyvejus, jau buvau pamirses i ji beuzejinet, naujienos vis tos pacios budavo… Dabar kazkoks sujudimas. Gal Balciunas del patekimo i taryba laime taip isreiskia :D

 13. Nesvarbu parašė:

  Rasot kad Balciunas negarbingas. O ka jis konkreciai negarbingai jums ar kazkam padare ? Tik siaip idomu, nes man jis toks toli grazu nepasirode :? ?

 14. bingo parašė:

  gal čia aš truputį ne į temą, bet tačiau kadangi čia kalbama apie būsimą Tarybos narį poną Balčiūną, Santarvės savininką, noriu parašyti, ką pastebėjau Santarve.lt portale. Tikriausiai pastebėjote, kad šią savaitę į jį informacija ėmė plūsti taip, kad nespėjus perskaityti vienos naujienos, ji jau nuplaukia į antrą planą. Ėmiau ir pasižiūrėjau, kas antradienį pasirašė laikraštį. Ogi Birutė Rudokienė. O kai laikraštį pasirašo Audronė Malūkienė, internetas merdi. Jau esu klausęs, kam jis toks išvis reikalingas? Kažkas išvis nesupranta, kas yra interneto puslapis. Ar čia vadybos žinių, ar atidumo trūkumas, ar tiesiog nenoras dirbti. Pamąstymui ponui Balčiūnui: labai norėtųsi ir ar nebūtų geriau, kad laikraštį nuolat pasirašytų Rudokienė?

 15. savas parašė:

  prišiko ir išvyko…

 16. vija parašė:

  Kai lindo į Tarybos narius gal nežinojo kad tarp Vilniaus ir Mažeikių 300 km?

 17. ??? parašė:

  Garbingas zmogus? Gal kalbama apie zonos garbes kodeksa?

 18. Vardas (privalomas) parašė:

  Ir aciu dievui, ryskiai matesi, kad rosvaldelis nesusivokia kur pateko. Pats matai, kad nesupranti nieko nei apie sporta, nei apie politika, tai galejai ir anksciau susivokti. Turejai gera darba naftoj, bet prasikai, kazkokiom kvailom avantiurom uzsiemei. Tik va nezinau ar cia dziaugtis atsinaujinusia Taryba… Naujas gedingas tarybos istorijos puslapis – ateina teistas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto