Iš Tauragės – su pergale

Savaitgalį pergalę išvykoje šventė Lietuvos futbolo federacijos antroje lygoje rungtyniaujanti FK „Atmosfera“, kuri svečiavosi Tauragėje ir susitiko su vietos „Tauru“.

Rungtynių pradžia priklausė mažeikiškiams – trečią minutę pirmąjį įvartį pelnė Arnas Andriejauskas, po šešių minučių pasižymėjo Rokas Lazdinauskas. Dar po septynių minučių pirmąjį savo įvartį, rungtyniaudamas vyrų futbolo komandoje, tolimu smūgiu pelnė Benediktas Poleikis.

Mažeikiškiai trijų įvarčių persvarą išlaikė beveik iki rungtynių pabaigos – likus žaisti dvi minutes, aikštės šeimininkai pelnė paguodos įvartį. Devintose rungtynėse šį sezoną FK „Atmosfera“ iškovojo šeštąją pergalę (rezultatas 3:1).

Surinkę 19 taškų, mažeikiškiai turnyrinėje lentelėje tarp šešiolikos lygos ekipų žengia ketvirti. Dešimtąsias rungtynes mūsų ekipa žais šį šeštadienį namuose, jų varžove bus aštuntoje vietoje esanti Kauno FM „Fortūna“.