Iš trijų egzaminų – septyni šimtukai

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Iš valstybinių biologijos ir istorijos brandos egzaminų rajone negauta nė vieno šimtuko, o iš matematikos – jų net septyni. Prasčiausi – istorijos egzamino rezultatai.

Vienas neigiamas pažymys

Valstybinį biologijos egzaminą mūsų rajone laikė 140 kandidatų. Džiugia žinia Švietimo skyriaus vyriausioji specialistė Jelena  Sutkienė pavadino tai, kad iš šio egzamino gautas tik vienas neigiamas pažymys – jis atiteko Politechnikos mokyklos Viekšnių skyriaus abiturientui. Šimtukų nėra, bet dešimties dvyliktokų žinios įvertintos nuo 86 iki 99 balų. Smagu ir tai, kad net 86 kandidatai surinko nuo 36 iki 85 balų.

Šimtukai gimnazistams

Matematikos valstybinio egzamino rezultatai taip pat neblogi: iš 308 jį laikiusių abiturientų, septynių žinios įvertintos aukščiausiu balu – šimtuku. Šie laimingieji – Rokas Kovalenkovas ir Aurelija Nikaitė iš  Merkelio Račkausko gimnazijos bei penki Gabijos gimnazijos dvyliktokai: Ernesta Daugėnaitė, Laurynas Daukšas, Karolis Gricius, Tomas Mišeikis bei Rokas Stonys. Pastarajam tai jau antrasis šimtukas.
Matematikos egzamino neišlaikė 26 mokyklą baigiantys moksleiviai.

Daug dvejetų

Labiausiai nustebino valstybinio istorijos egzamino rezultatai: iš 348 jį pasirinkusių kandidatų, net 46 gavo neigiamus pažymius.
„Tai labai daug“, – lakoniškai šio egzamino rezultatus įvertino J. Sutkienė.
Šimtukų iš šio egzamino taip pat negavo niekas, nedaug iki jo trūko septyniems abiturientams, kurių žinios įvertintos nuo 86 iki 99 balų.

2 Atsakymai į “Iš trijų egzaminų – septyni šimtukai”

  1. Vardas (privalomas) parašė:

    Gal būtų galima susipažinti paskelbiant egzaminų vidurkius rajono mastu, renkantis gimnaziją būtų aktualu pasidomėti

  2. Vardas (privalomas) parašė:

    Kiek istorijos egzo neislaike kitose gimnazijose? ar vieksniai vel pirmauja?

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto