Iš vandens čiaupo – neaiškus skystis

Irena Juškienė tvirtino, kad ne pirmą kartą iš vandentiekio čiaupo bėgo vanduo, panašus į kavą. Jono STRAZDAUSKO nuotr.

Tirkšliuose, Salomėjos Nėries gatvėje gyvenantys žmonės pastarosiomis dienomis bijo atsukti vandens čiaupus. Praėjusią savaitę pasikartojo sena bėda: iš jų ėmė bėgti pilkšvai rusvas su nuosėdomis, labiau į kavą panašus vanduo.
UAB „Mažeikių vandenys“ vadovas Pranas Trakinis pripažino, kad dėl to gali būti kalta ir pati įmonė, tad pažadėjo ateityje atsakingiau rūpintis nugeležinimo įrengimais.

Vanduo – su nuosėdomis

Į „Santarvę“ paskambinusi tirkšliškė Irena Juškienė penktadienį kvietė pasižiūrėti, koks neaiškios kilmės skystis bėga iš vandentiekio čiaupo.
„Mano vyras gana ramus žmogus. Tačiau ir jis neiškentė, kai dėl vandens drumzlių užsikimšo klozetas. Sako: reikia kažką daryti. Toks vanduo gali pridaryti nemažai bėdų“, – teigė moteris, rodydama į stiklinius indus supiltą vandenį su nuosėdomis.
Atrodė, kad į jį kas būtų pripylęs kavos tirščių ar durpių.
Į pokalbį įsijungusi kaimynė Ona Beišinienė pridūrė, kad yra buvę, jog iš čiaupo bėga ir dar tirštesnis vanduo.
„Ijungi skalbyklę ir nesi tikras, kad iš jos ištrauksi švarius skalbinius. Neaišku, kokios nuosėdos iš tokio vandens jau yra susikaupusios vandens šildytuvuose, kiek jie ilgai tarnaus“, – problemas dėstė moteris.
Pašnekovės nuogąstavo, kad toks vanduo kenkia ir sveikatai. Jos prisiminė, kaip kaimynas, užsimanęs atsigerti, tamsoje įsileido į stiklinę vandens. Tik nurijęs jo suprato, jog yra priemaišų.

Gyventojai patiria nuostolių

Tokia bėda šios gatvės gyventojus užklumpa ne pirmą kartą. Paskambinus į „Mažeikių vandenis“ atvyksta meistras, kažką patvarko, o kodėl taip yra, ar problema neišsprendžiama, jei vis kartojasi – niekas nepaaiškina.
„Prieš kelerius metus važiavome į „Mažeikių vandenis“, vežėme stiklainį vandens, tačiau iš mūsų pasišaipė, atseit išsikaskite šulinį ir gersite visada švarų vandenį. Tačiau vandens tiekėjui mes mokame abonentinį mokestį ir norime už tai gauti kokybišką vandenį“, – tvirtino moterys.
Tirkšliškės pagalbos ieškojo ir rajono Savivaldybėje, tačiau jos nesulaukė – niekas neatvyko aiškintis situacijos.

Kokia perspektyva laukia tirkšliškių – ar jie sulauks normalaus geriamojo vandens, aiškinosi „Santarvė“. Apie tai skaitykite ketvirtadienio numeryje.

8 Atsakymai į “Iš vandens čiaupo – neaiškus skystis”

 1. Yla Iš MAIŠO.... :) parašė:

  Šideikien užknisai su savo zyzalu ir apsimetinėjimu,kad viską išmanai.Taryboje vietą užimi,orą gadini,nes pastoviai nebalsuoji(VAIZDO ĮRAŠAS RODO),grimasas mėtai.su sveiku protu nesuvokiamais klausimais visus juokini ir nesusivoki,kad karalius nuogas.Blaškais kaip naktinė peteliškė nuo kaipuošiaus prie tamuošiaus ir naudos iš tavęs,kaip iš ožio geriamo pieno.Eitum lapų grėbti,bent naudos miestui būtų.Jei nepasinaudosi draugišku patarimu tai juokink tautą ir toliau,tik parink juokingesnius epizodus.

 2. Daiva Šideikienė parašė:

  Aišku , Tirkšlių seniūnas darbo metu nelabai turi laiko rūpintis miestelio klausimais , jam darbo metu labiausiai rūpi kaip savo kiemą išsiasfaltuoti ir pasėlius deklaruoti. O kiek dar darbo laiko seniūnas turi skirti namuose paliktiems automobilio dokumentams , vairuotojo pažymėjimui , pasėlių deklaracijoms ? Kai tik seniūnas atvyksta į darbą , tik tada atsibunda ir apsižiūri ,kad neturi nei vairuotojo pažymėjimo nei automobilio dokumentų , nei pasėlių deklaracijos, todėl nieko kito nebelieka ,kaip tik vėl vykti į namus ar kitur , ten kur yra seniūno dokumentai..

 3. Ona parašė:

  Nu Sideikiene, jau tau prots susisuko;ko tu puoli ant to seniuno? ko ans tau trukdo? Ar tu Tirkslius gyveni, a ce tav reikals?Nebandyk i Tirkslius atvaqziout vo arklasudes apsvaidysem uz seniun smeizem. Jeg to nagali pasrupint i paragint vondens tinklus, ta isves nasikesk

 4. 123 parašė:

  duok vyrui neatskirs nuo alaus …

 5. Komentatorius parašė:

  Čia skalūnai, žmonės sukilkit, matot kas darosi??????????????????? Tuoj gyvent nebus galima, išmirs visa tauta, liks tik turčiai.

 6. Daiva Šideikienė parašė:

  Jeigu , mieli tirkšliškiai, Jūs manote, kad turite apsileidusį ir savo pareigų nevykdantį seniūną , kreipkitės į vietos valdžią ( merą ar admistracijos direktorių ) ir reikalaukite ,jog būtų pakeistas šio miestelio seniūnas. Jeigu Jūs tylėsite ir kentėsite, tai tikrai nieko gero nebus.

 7. Viekšniuose tas pats parašė:

  Ne vieną kartą tokio vandens atsisuka ir viekšniškiai

 8. Vardas (privalomas) parašė:

  Tirkšliškiai turi apsileidusį ir savo pareigų nevykdantį seniūną. Tai jo kompetencija – rūpintis miestelio klausimais.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto