Iš Vilniaus – su garbingais apdovanojimais

Asmeninio archyvo nuotr.

Mažeikių „Vyturio“ pradinės mokyklos šokio būrelio „Piruetas“, popchoro „Vieversys“ dalyviai ir jų vadovės iš Vilniaus grįžo su iniciatyvos „Švarių rankų šokis 2016“ apdovanojimais. Mažeikiškiai pateko į šios respublikinės iniciatyvos geriausiųjų dešimtuką.

Iniciatyva „Švarių rankų šokis“ rengiama jau penkerius metus. Joje dalyvauja darželinukai, pradinių klasių moksleiviai ir jų šeimos iš visos Lietuvos. Į praėjusių metų konkursą įsijungė 195 ugdymo įstaigos – apie 5 tūkst. vaikų, o per penkerius metus ši iniciatyva subūrė daugiau nei 25 tūkst. dalyvių, kurie per muziką, šokį mokėsi taisyklingai plauti rankas bei susipažino su teisingo kosėjimo etiketo judesiais.
Konkurso dalyviams reikėjo sukurti originalų šokį, jį nufilmuoti ir, įkėlus į interneto svetainę youtube.com, nuorodą atsiųsti organizatoriams – Užkrečiamųjų ligų ir AIDS centrui (ULAC).
„Vyturio“ pradinės mokyklos šokio mokytoja Edita Aganinienė teigė, kad šiame konkurse ji su šokio kolektyvu dalyvauja jau ne pirmą kartą, o sėkmė lydi antrus metus: į dešimtuką „Piruetas“ buvo patekęs 2013 metais.
„Šiam konkursui ieškau vis naujų idėjų, tad praėjusiais metais sugalvojau, kad mūsų šokis turėtų būti atliekamas skambant gyviems vaikų balsams. Taip prie mūsų prisijungė mokyklos popchoras „Vieversys“, kuriam vadovauja muzikos mokytoja Bernadeta Jarmoškienė“, – pasakojo E. Aganinienė.
Apdovanojimų ceremonijoje, vykusioje Lietuvos nacionalinėje Martyno Mažvydo bibliotekoje, dalyvavo ir išskirtines dovanas teikė Sveikatos apsaugos ministras Aurelijus Veryga ir ULAC direktorius prof. dr. Saulius Čaplinskas.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto