Išėjo ir dingo vyriškis

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Pirmadienį Mažeikių policijos komisariate pradėta 43-ejų metų mažeikiškio paieška.

Kaip informavo policijos pareigūnai, pirmadienį į juos kreipėsi moteris, kuri pranešė, kad šeštadienį, apie devintą valandą ryto, iš namų Žemaitijos gatvėje išėjo ir iki šiol negrįžta jos vyras. Paieškos pradžią sunkina tai, kad neaišku, kur vyriškio ieškoti, – vyras buvo dirbantis, išėjimo priežastys – neaiškios, jo mobilusis telefonas šiuo metu išjungtas.
Tuo tarpu jau devintą kartą per šiuos metus skelbtos keturiolikmetės Naftininkų gatvės gyventojos paieška vėl nutraukta – paauglė gyva ir sveika, paaiškėjo, kad ji laiką leido Žemaitijos gatvės 18-ajame dvylikaaukštyje su draugais.
Tačiau ne visos paieškos sėkmingos – apie Vokietijoje dingusį 36-erių metų viekšniškį žinių nėra. Vyriškis su artimaisiais nebebendrauja nuo liepos mėnesio, dėl jo paieškos kreiptasi į Vokietijos institucijas.

One Reply to “Išėjo ir dingo vyriškis”

  1. Rasha parašė:

    Hi, am My Name is Rasha Sajid, from Los Angeles California America Army thank you,You look cute and gentle from what i saw on your profile on get back to me at min email ([email protected]) order to know each other

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

*

Naujienos iš interneto