Išgelbėjo gera valia ir atsitiktinumas

Vygantas Petrauskas stebisi, kad dar yra suaugusių žmonių, kurie blaiviai nemąsto, nebrangina savo gyvybės. Sigito STRAZDAUSKO nuotr.

Tik trijų mažeikiškių pastangomis vyriškis, kuris nei iš šio, nei iš to sugalvojo paplaukioti po Ventos upę, buvo išgelbėtas iš mirties gniaužtų.
Mirtino pavojaus neišsigandęs gelbėtojas stebisi, kad dar yra suaugusių žmonių, kurie blaiviai nemąsto, nebrangina savo gyvybės.

Nelaimė, kurią prišaukė jauno žmogaus neatsakingumas, įvyko šeštadienį apie keturioliktą valandą Ventos upės mažeikiškių mėgstamame miesto paplūdimyje.
„Kadangi prižiūriu miesto centrinį stadioną, tai ir šeštadienį nuvažiavau jo apžiūrėti, ar nėra jaunimas kėdžių išlaužęs ar dar ką iškrėtęs. Kadangi oras buvo gražus, spaudė šaltukas, sugalvojau nuvažiuoti prie buvusio „Aitvaro“ malūno, kur yra užšalusi akmenų užtvanka, pasigrožėti upės vaizdais“, – tą dieną prisiminė mažeikiškis Vygantas Petrauskas.
Jau grįždamas atgal vyriškis pastebėjo po paplūdimį besiblaškančias dvi merginas. Nors vyriškis jau buvo pravažiavęs tą vietą, pasuko automobilį atgal ir sustojo prie šašlykinės pastato.
Tik tada V. Petrauskas pamatė, kad upės viduryje matyti besiskeryčiojantis žmogus.
„Mintyse iš karto pagalvojau – kuo aš galiu jam padėti? Laimei, visada vežiojuosi šešių septynių metrų ilgio tvirtinimo diržą su karabinu, čiupau jį ir pasileidau bėgti prie upės“, – „Santarvei“ pasakojo gelbėtojas.
V. Petrauskas užbėgo ant ledo, metė improvizuotą virvę prie skęstančiojo. Bene iš trečio karto šis ją pagavo ir sugebėjo užšliaužti ant ledo. Taip nukentėjusysis buvo ištrauktas iš vandens.

Kas nutiko toliau ir kaip elgtis panašiose situacijose, skaitykite antradienio „Santarvėje“.

11 Atsakymų į “Išgelbėjo gera valia ir atsitiktinumas”

 1. As parašė:

  Rita, is kur ta arbata? Jis buvo greitai nuvestas i to vyriskio masina, nepraejus ne dviem munutem atvaziavo pagalba. Ir jis buvo isveztas.

 2. Rita parašė:

  Ar kai ištraukė tą skenduolį davė jam karštos arbatos?

 3. savas parašė:

  šaunuolis Vyga!Tokiu žmoniu rek paeiškuot…

 4. Arturas parašė:

  o,tu Kristina zinai kaip butu buve.ir koks ten gilis,viduri upes,saunuole kad maudais,nereiks skiepitis ,nuo gripo.

 5. Audrutė parašė:

  Galėjo tas plaukikas ir pimpaliuką nušalti. Jau protelis tikrai silpnas.

 6. As parašė:

  Kristina, išlipęs jis nebūtų nes kaip tik jis lipo, taip tik ledas iš karto lūžo. Tad išlipti iš šalto vandens jam buvo neįmanoma.

 7. Kristina parašė:

  O gal tas berniukas norėjo pasidemonstruoiti prieš gražias ir sexualias merginas? Būtų jis pats išlipęs. Nebuvo tas vanduo toks ir šaltas. Aš pati žiemą maudausi Baltijoje ir nieko – net sloga nesusergu.

 8. parašė:

  Žinoma, o kad aš su savo drauge buvom pirmosios, kurios visais varpais skambinom, kad tik greičiau tą vyriški ištrauktų, kad tik greičiau pagalba atvažiuotų, niekas nemini. Vyriškis, taip, pasirodė pačiu laiku, ir ačiū Dievui turėjo virvę. Po 2min atvažiavo pagalba. O vyras vandenyje prabuvo apie 10min. Mes niekuom negalėjom jam padėti, jis buvo per toli kranto, jokios medžio šakos nebuvo…Gerai, kad viskas baigėsi GERAI.

 9. as parašė:

  Violeta-jis nei drasuolis,nei sveikuolis,jis psihinis ligonis :( ir per tokius ale mandruolius,kartais patys gelbetojai gelbedami juos nuskesta :( taip,kad ne vietoj jusus pagarba… gerbti turetumet tas merginas,kurios iskviete pagalba,blaskesi ir sauke ir ta atbegusi vyriski !! nors pavenciuos buvo ir daugiau zmoniu,bet…. kiti tik juokesi is nuogo skenduolio uzpakalio….

 10. Violeta parašė:

  bet labai drąsus ir tas jaunuolis, kuris bandė išsimaudyti lediniame vandenyje. Gerbiu drąsuolius.

 11. Jurgita parašė:

  Šaunuolis! Tikiuosi, kad šis drąsuoliškas poelgis neliks nepastebėtas! Žmogus, prie tokios žemos temperatūros vandenyje galėjo per porą minučių mirtinai sušalti…

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto