Nesėkmę Lietuvos krepšinio lygoje patyrė „M Basket Delamode“ krepšininkai.
Mažeikių rajono krepšinio lygoje sužaisti trečiojo turo susitikimai.

});

Nusileista vicečempionams

Lietuvos krepšinio lygoje žaidžiantiems mažeikiškiams dvyliktos sezono rungtynės buvo su lygos vicečempionu Vilniaus „Rytu“.

Po pirmo rungtynių Telšiuose kėlinio komandos išsiskyrė taikiai 18:18, po antro septyniais taškais pirmavo svečiai iš sostinės. Trečiame kėlinyje vilniečiai persvarą padidino iki 11 taškų, ketvirtame skirtumas mažėjo iki aštuonių, tačiau, kai per paskutines keturias minutes mažeikiškiai taškų nepelnė, svečiai susikrovė net 17 taškų pranašumą ir šventė pergalę 77:60.

Mūsų komandai 22 taškus pelnė Giedrius Staniulis, 14 – Henris Kantonentas.