Įsibėgėja stalo tenisininkų sezonas

Nuotrauka iš redakcijos archyvo

Po trumpos pertraukos stalo tenisininkai tęsia kovas. Sėkmė tebelydi mažeikiškius.

Finale – mažeikiškių akistata

Sekmadienį Mažeikiuose vyko Lietuvos stalo teniso taurės trečiojo etapo kovos. „Ventos“ progimnazijos sporto salėje prie stalų varžėsi per keturiasdešimt vyrų ir vienuolika merginų.
Iš nemažo būrio etape dalyvavusių mažeikiškių sėkmė lydėjo dabar Panevėžyje įsikūrusį Valdą Martinkų, kuris lemiamoje dvikovoje 3:2 palaužė šalies čempioną Arnoldą Domeiką ir tapo etapo nugalėtoju.
Tarp merginų geriausiai iš mūsų miesto atstovių sekėsi Rusnei Vasarytei, kuri užėmė šeštąją vietą.
Ir pirmuosiuose etapuose tarp prizininkų buvo mūsų rajono atstovai – pirmajame etape Tonetas Domeika buvo antras, antrajame triumfavo Valdas Martinkus.
Diena anksčiau Šiauliuose vykusiame tryliktajame tarptautiniame J. Urbšienės stalo teniso turnyre tarp trylikamečių, kur žaidė visi pajėgiausi šio amžiaus grupės sportininkai, pretenduojantys į šalies mini jaunučių rinktinę, nugalėtoju tapo mažeikiškis Lukas Frejeris.

Pateko į šešetuką

Pirmojo etapo kovos baigėsi ir Lietuvos stalo teniso aukščiausios lygos pirmenybėse. Čia varžosi dvylika šalies stipriausių komandų, tarp kurių ir mūsų rajono „Vijurkas-1“, atstovaujamas Fausto Rozgos, Algirdo Sriubo ir Romualdo Franckaičio.
Mažeikiškiai po vienuolikos susitikimų turi septynias pergales, patyrė keturis pralaimėjimus ir įsitvirtino ketvirtoje turnyrinės lentelės vietoje.
Čempionate pirmauja Panevėžio „Montuotojas“, kuriame rungtyniauja Valdas Martinkus. Ši ekipa iškovojo visas vienuolika pergalių. Be šios ekipos ir mažeikiškių, į pirmąjį šešetuką pateko dvi Kauno bei Vilkaviškio ir Jonavos komandos.
Pasak mūsų ekipos trenerio Raimondo Jackevičiaus, šis šešetukas sužais tarpusavyje po kartą, po to pirmąsias dvi vietas užėmusios komandos susikaus dėl šalies čempionų vardų, o trečiąją ir ketvirtąją vietas užėmusios ekipos rungtyniaus dėl bronzos apdovanojimo.
Mažeikiškių tikslas – patekti į dvikovas dėl medalių.

One Reply to “Įsibėgėja stalo tenisininkų sezonas”

  1. Darius parašė:

    Šaunuolis treneris R.Jackevičius! Jo treniruoti vaikai (pvz. Arnoldas, Valdas) ir šiandien priklauso Lietuvos stalo teniso elitui. Tai – didžiulis asmeninis trenerio pasiekimas. Džiugu, kada turime tokį trenerį! Tikimės, kad bus išugdyta ir daugiau žvaigždžių, kurios garsins mūsų kraštą. SĖKMĖS!

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto