Iškovota įtikinama pergalė

Veržlus „Smūgio“ (geltona apranga) ledo ritulininkų žaidimas buvo vainikuotas šešiais įvarčiais. Nuotrauka iš klubo archyvo

Dviejuose čempionatuose rungtyniaujantys Mažeikių ledo ritulininkai kelia sau skirtingus tikslus.

Pakilo į pirmąją vietą

Antradienį Mažeikių ledo arenoje „Smūgio“ ledo ritulininkai žaidė Vakarų Lietuvos ledo ritulio čempionato „Žemaitijos ledas“ Mažosios taurės turnyro rungtynes su  Klaipėdos ledo ritulio klubo „Klaipėda“ komanda.
Stipriausią sudėtį šioms rungtynėms surinkę mažeikiškiai nepaliko jokių vilčių varžovams iškovoti bent tašką – kiekviename kėlinuke pelnę po du įvarčius ir tik antrajame kėlinyje vieną praleidę, jie laimėjo rungtynes rezultatu 6:1. Tris įvarčius mūsų ekipai pelnė Žygimantas Jokšas, po vieną – Tomas Vilius, Vitas Žąsinas ir Vaidas Radimonas.
Ši pergalė leido mažeikiškiams, po šešerių rungtynių turintiems penkiolika taškų, pakilti į pirmąją turnyrinės lentelės vietą.
Kitas rungtynes „Smūgis“ žais mėnesio pabaigoje Klaipėdoje su Plungės „Vanagais“, o namų Ledo arenoje juos matysime tik vasario septynioliktąją, kai susikaus su „Šilutės“ komanda.

Siekia „apšaudyti“ jaunimą

„Smūgis“ taip pat dalyvauja ir Latvijos miesto Brocenės atvirose ledo ritulio pirmenybėse, kuriose savo jėgas išbando net devynios komandos. Po pirmojo rato mažeikiškiai užima devintąją vietą, tačiau, pasak jų pačių, nieko stebėtino, žinant aukštą Latvijos ledo ritulio lygį.
„Šiose varžybose sau keliame tris tikslus – kadangi savo čempionate turime mažai susitikimų, tai čia mes įgyame varžybų patirties; jaunimui sudarome galimybes parungtyniauti su aukštesnio lygio žaidėjais; galime pažaisti ir patobulinti savo įgūdžius žaisdami didesnių matmenų ledo arenose“, –dėstė „Smūgio“ žaidėjai.
Komandai pavyko išvengti traumų, suburti tiek žaidėjų, kad į kiekvieną ketvertą būtų įtraukta po vieną jauną žaidėją, ir ruošti juos ateities kovoms.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto