Iškovotas pirmasis taškas

Lietuvos pirmos lygos čempionato rungtynėse debiutantai „FK Atmosfera“ futbolininkai į savo taškų sąskaitą įsirašė pirmąjį tašką – sekmadienio vakarą su praėjusio sezono lygos sidabro medalininke Alytaus „Dainava“ jie sužaidė lygiosiomis.
Pirmasis rungtynių, kurios vyko Mažeikių centrinio stadiono dirbtinėje aikštėje, kėlinys pasibaigė nulinėmis lygiosiomis.
Viskas sprendėsi antrojo kėlinio paskutinėmis minutėmis – jau tiksint paskutinei minutei alytiškiai išsiveržė į priekį. Atrodė, kad taip sunkiai išlaikytos lygiosios jau „nuplaukė“, tačiau paskutinė rungtynių ataka baigėsi baudos smūgiu ir po to sekusiu puikiu Renato Žebrausko smūgiu. Mažeikiškiai iškovojo pirmąjį tašką, sužaidę lygiosiomis 1:1.
Rungtynes stebėjo ne tik gausus būrys mažeikiškių, bet ir sirgaliai iš Alytaus.
Dabar „FK Atmosferos“ laukia derbis su kaimyninio rajono ekipa – šeštadienį išvykoje jie susitiks su Telšių „Džiugu“.