Išnešė prekių už beveik 400 eurų

Mažeikių rajono policijos pareigūnai, patikslinę įvykio aplinkybes, pirmadienį pradėjo ikiteisminį tyrimą dėl vagystės iš prekybos centro.

Rugsėjo 23 d. iš  Žemaitijos gatvėje esančio „Rimi“ prekybos centro moteris pagrobė prekių už daugiau nei 387 eurus. Šiuo metu pareigūnai nustato įtariamosios tapatybę.
Nuotr. iš pexels.com

2 komentarai

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Naujienos iš interneto

Skip to content