Išsiaiškinti įvykius padeda vaizdo kameros

Nuotr. iš redakcijos archyvo

Policijos pareigūnai dažnai kreipiasi į visuomenę pagalbos, kad būtų nustatytas galimai nusikalstamą ar administracinę veiką įvykdęs asmuo. Vien prašymu neapsiribojama – pridedama ir įtariamojo nuotrauka iš vaizdo kamerų įrašo.
Pareigūnų teigimu, nuo praėjusių metų kovo pradėtas projektas, kai gyventojai raginami įregistruoti savo vaizdo stebėjimo kameras, dar labiau prisideda ir prisidės prie visuomenės saugumo.
Šiuo metu Mažeikių rajone jau yra apie 60 policijoje įregistruotų privačių vaizdo stebėjimo kamerų.

Šiuo metu Mažeikių rajono policijos pareigūnai vykdė dviejų jaunų vaikinų paiešką. Vienas iš jų, sausio 18-ąją apie pusę dvyliktos nakties įlipęs į geležinkelio viaduko liftą, peiliu sugadino vaizdo kameros apsauginį gaubtą. Vaikinai nustatyti.
Taip pat vykdoma trijų vyrų paieška, kurie sausio 25-osios naktį spardė viaduko per geležinkelį sieneles, grotas ir galimai sugadino liftą. Dėl to, moteriai leidžiantis geležinkelio viaduko liftu, jis užstrigo.
Gyventojų, pastebėjusių ieškomus asmenis ar galinčių suteikti bet kokios informacijos apie galimą jų buvimo vietą, pareigūnai prašo nedelsiant pranešti Mažeikių rajono policijos operatyvaus valdymo skyriaus budėtojui, telefonu 8 700 61 200 arba atvykti į policijos komisariatą.
„Kol kas šie asmenys nenustatyti, tačiau vaizdas rodo, jog liftą niokoja jauni žmonės. Tai jau penktas atvejis, kai tiriame pareiškimus apie vandalų niokojamą liftą. Pirmais trimis atvejais nustatėme keturis įtariamuosius, dviem atvejais dėl jų veiksmų buvo pradėti ikiteisminiai tyrimai“, – informavo Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Plačiau – „Santarvės“ laikraštyje.

3 Atsakymai į “Išsiaiškinti įvykius padeda vaizdo kameros”

 1. Nežinoj parašė:

  Dėkit. Į fėisbuk.atvirai. ir. mokyklose. nuotraukas tai. …

 2. nusivyles parašė:

  Ot balvnai. Kam isvis tokiems ziopliams peiliai reikalingi??? Neturi, kur issiliet, tai va kamera subraize. Nu idiotu idiotai ne kitaip.

  Gaila, kad pagrinde toks jaunimelis Mazeikiuose tegyvena. Svarbu kazka primust, sudauzyt, sugadint, prigert.

  1. Vardas parašė:

   Karma prieš tokius atsisuks argal. Pripjaus koks krūtesnis, o kameros nebus.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto