Išskirtinis „Mango“ 20-mečio koncertas atkeliauja į Mažeikius

Grupė „Mango“, pernai spalio 20 d. Klaipėdos Švyturio arenoje surengusi jubiliejinį 20-mečio koncertą, nori pradžiuginti savo gerbėjus ir kituose miestuose. Netrukus „Mango“ surengs jubiliejinį koncertą Mažeikiuose ir padovanos gerbėjams kruopščiai paruoštą du kūrybinius dešimtmečius apimančią programą.
Merginos po įspūdingo koncerto Klaipėdoje sulaukė gausybės gerbėjų laiškų su prašymu koncertus surengti ne tik uostamiestyje, bet ir kituose miestuose. Grupė į gerbėjų norus atsižvelgė, tad kartu prisiminti 20-metį galės ir tie, kurie į jubiliejinį koncertą Klaipėdoje atvykti negalėjo. Balandžio 6 d. 17 val. grupė „Mango“ savo išskirtinį pasirodymą surengs Mažeikių kultūros centre.
Grupė, kaip ir pirmajame jubiliejiniame koncerte, žada iš tiesų įspūdingą pasirodymą. Koncerte skambės populiariausios visų laikų grupės „Mango“ dainos.
„Norime pakartoti tą nuostabų šou, kad visi gerbėjai galėtų tai pamatyti.Surengsime išskirtinį teatralizuotą pasirodymą su įspūdingomis video projekcijomis“, – sakė grupės senbuvė Rima.
Be to, Rima džiaugiasi, kad dar kartą prie grupės trumpam ypatingam turui prisijungia Viktorija.
„Aš trumpam buvau pakeitusi Rimą ir dabar nežinau, kada toks sugrįžimas gali pasikartoti. Tad dalyvavimas šiuose jubiliejiniuose koncertuose visoje Lietuvoje bus puiki proga dar kartą susitikti su žmonėmis ir atiduoti visą širdį“, – sakėViktorija.
Taigi, vienoje scenoje kartu ir vėl pasirodys Rima Petrauskytė-Paulauskienė, Viktorija Perminaitė-Emanuel, Gabija Sruogiūtė bei Justina Dovydėnė.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto