Įtarimai dėl padirbto banknoto pasitvirtino

Pareigūnai įspėja: gyventojai turi būti atidūs – vis daugėja tyrimų dėl padirbtų banknotų.

Išvada – banknotas padirbtas

Pirmadienį mažeikiškiai policijos pareigūnai gavo Lietuvos banko grynųjų pinigų departamento ekspertizės ir techninio skyriaus specialisto išvadą dėl anksčiau ekspertizei pateikto penkiasdešimties eurų banknoto. Pirminiais policijos duomenimis, banknotas buvo pateiktas rugpjūčio 6-ąją Žemaitijos gatvėje esančiame prekybos centre.
Ekspertai nustatė, kad banknotas padirbtas, pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl netikrų pinigų ar vertybinių popierių gaminimo, laikymo ir realizavimo.
„Jau ne kartą esame perspėję gyventojus neimti didelės vertės banknotų gatvėje, turguose, kitose nepatikimose vietose, perkant daiktus iš nepažįstamų asmenų. Jeigu jau tai tenka padaryti, tai banknotus būtina gerai apžiūrėti, neskubėti jų imti, vengti neapšviestų vietų.
Jeigu į rankas vis dėlto pakliuvo, kaip įtariama, padirbti eurai, reikėtų nesistengti jų realizuoti, o informuoti teisėsaugą, nes kitu atveju gresia baudžiamoji atsakomybė“, – įspėja Mažeikių rajono policijos komisariato Veiklos skyriaus viršininkas Arūnas Bubliauskas.

Plačiau skaitykite laikraštyje.

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas.

Rekomenduojami video

Naujienos iš interneto